S Varnsdorfem devatenáctka remizovala. V penaltovém rozstřelu byl lepší soupeř.

FK Varnsdorf

3:2

(0:1)

32. kolo, Starší dorost U19 2014/15

Sestava hosté: Czehowsky - Brabenec (65. Čermák), Pešička, Kozel Jan, Hájek - Kozel Daniel, Kadavý, Mammedov (46. Petrák) - Polách (62. Tylšar), Greš, Stýblo.

• Branky: 32. Greš, 57. Petrák.
V předehrávce 32. kola hostil Duklu tým Varnsdorfu. Ač kluci vedli po 70. minutách 2:0. V závěru se podařilo soupeři vyrovnat a v následném penaltovém rozstřelu zvítězit. Dukla si tak odvezla ze hřiště v Jiříkově pouze bod.

Roman Skuhravý: "Jako vejce vejci se podobají naše utkání po celou sezónu. Dnes jsme dlouho cestovali k utkání do Jiříkova (na hranicích s Německem) k utkání s týmem FK Varnsdorf, který nás na podzim doma porazil 2:1. Vnímám na klucích velký nárůst herní výkonnosti, který jsme potvrdili i v tomto zápase. Jen výsledkově nejsme odměněni a ne jinak tomu bylo i dnes. Drtivá herní převaha, hlavně v druhém poločase, kdy jsme předváděli opravdu nádherný fotbal. Proto musím hodnocení rozdělit do dvou rovin: "hra a výsledek".
V prvním poločase začalo hustě pršet a ve spojení s hodně vysokou trávou naše hra neměla takovou plynulost jaké jsme schopni. Nevím jestli s úsměvem nebo pláčem musím konstatovat, že jsme vypracovali šest šancí - čtyři pro nás , dvě pro soupeře. V útočné fázi jsme byli silnější po naší levé straně, ale šance Polácha a Greše jsme nevyřešili i přesto jsme šli do vedení po dorážce Jakuba Greše (první branka ve starší kategorii, gratulujeme). No a naše mušketýrství se projevilo darováním dvou šancí soupeři po hrubých chybách, kdy poslední hráči přihrávají kam nevidí. Ve druhém dějství jsme hráli nejlepší hru, plnou kombinace, šancí, průnikových přihrávek a zaslouženě jsme šli do vedení 2:0. Absolutně nic nenasvědčovalo výsledkovému kolapsu, protože jsme soupeře nepouštěli na naší polovinu a dále jednoznačně ovládali hru. Co jsme vymysleli při dvou situacích, to se nevidí nikde. Při rozehrávce, kdy máme míč jasně pod kontrolou v situaci 4 na 1 vymyslíme, nevymyslitelné. Z první situace soupeř snížil, druhou nevyužil. Škoda, že jsme nevyužili další situace, kdy především šance Dana Kozla a neuznaná branka Polácha, by přinesla adekvátní výsledek předvedené hře. Vyrovnávací branka padla v závěru utkání po ojedinělém centru na zadní tyč, kde skóroval nejmenší hráč na hřišti. Gratuluji soupeři k velmi šťastné remíze, kterou umocnil výhrou v rozstřelu penalt, kdy se rozhodlo v desáté sérii. V sobotu nás čeká další těžké utkání s Mostem, který na jaře výsledkově pookřál. Chlapci moji chceme stejnou hru a bez hloupostí bude i odměna."