S Ústím nad Labem devatenáctka nezvítězila

3. 5. 2013 | Redakce

S Ústím nad Labem devatenáctka nezvítězila

V předehraném 26. kole České ligy staršího dorostu skupiny A zajížděla devatenáctka do Ústí nad Labem, kde po díky rychlé brance soupeře prohrála 0:1.26. kolo, středa 1. 5. 2013, 10:00
Ústí n. Labem Ústí n. Labem
1:0
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Němčanský - Ksandr, Begič, Šupina, Preisler - Troníček (46. Brejcha), Tetour, Hrazdíra - Steinocher (46. Klár), Toman (35. Gajecký), Bartůněk.
Branky: 9. Ústí. ČK: 83. Begič.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Hynek: "Ústí rozhodlo, po našem kvalitním úvodním tlaku a jedné neuznané brance, svým hned prvním a jediným v prvním poločase silným brejkem. Do konce půle jsme však mohli utkání vícenásobně otočit, ale byli jsme v koncovce nepřesní nebo jsme trefili zarputilého obránce soupeře. Ve druhé půli se obraz hry změnil ještě ve větší tlak, velké množství šancí a ještě větší defensivní zarputilost soupeře. V tom se ale také dostal do čtyř silných brejků, kde nás podržel brankář s dobíhajícími obránci. Celé snažení narušil nesportovní komentář Begiče jedné z našich neproměněných šancí, který za to dostal červenou kartu. I v deseti jsme ke konci utkání sahali po brance, ale obrana hostí byla dnes úspěšná. Chyby se dělají v každém utkání, ale záleží jak se k tomu hráči následně postaví. Myslím, že hráčům můžu poděkovat za pracovitost po celou dobu zápasu. Chtěli utkání vyhrát, snažení bylo možná v některých případech až moc velké, až svazovalo nohy a obrana soupeře si sáhla na dno sil. Klobouk dolů, nezbývá nic než jim poblahopřát."
 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu