FK Ústí nad Labem

1:0

(1:0)

26. kolo, Starší dorost U19 2012/13

Sestava hosté: Němčanský - Ksandr, Begič, Šupina, Preisler - Troníček (46. Brejcha), Tetour, Hrazdíra - Steinocher (46. Klár), Toman (35. Gajecký), Bartůněk.

• Branky: 9. Ústí. ČK: 83. Begič.
V předehraném 26. kole České ligy staršího dorostu skupiny A zajížděla devatenáctka do Ústí nad Labem, kde po díky rychlé brance soupeře prohrála 0:1.

Jaroslav Hynek: "Ústí rozhodlo, po našem kvalitním úvodním tlaku a jedné neuznané brance, svým hned prvním a jediným v prvním poločase silným brejkem. Do konce půle jsme však mohli utkání vícenásobně otočit, ale byli jsme v koncovce nepřesní nebo jsme trefili zarputilého obránce soupeře. Ve druhé půli se obraz hry změnil ještě ve větší tlak, velké množství šancí a ještě větší defensivní zarputilost soupeře. V tom se ale také dostal do čtyř silných brejků, kde nás podržel brankář s dobíhajícími obránci. Celé snažení narušil nesportovní komentář Begiče jedné z našich neproměněných šancí, který za to dostal červenou kartu. I v deseti jsme ke konci utkání sahali po brance, ale obrana hostí byla dnes úspěšná. Chyby se dělají v každém utkání, ale záleží jak se k tomu hráči následně postaví. Myslím, že hráčům můžu poděkovat za pracovitost po celou dobu zápasu. Chtěli utkání vyhrát, snažení bylo možná v některých případech až moc velké, až svazovalo nohy a obrana soupeře si sáhla na dno sil. Klobouk dolů, nezbývá nic než jim poblahopřát."