S Ružomberokem jsme remizovali

FK Dukla Praha

Přípravná utkání 2013/14

MFK Ružomberok

Sestava domácí: Tetour - Juroška, Jeřábek, Vorel (68. Štetina), Hanousek (46. Božič) - Hlinka, Fryčer (68. Kalouda), Černý - Engelmann, Kunič (68. Marek), Čapek (68. Manzia). Trenér: Kozel.

Sestava hosté: I.: Nikolič - Greššák, Kružliak, Adamovič, Maslo - Szöke, Zošák, Tawamba - Ďubek, Jurča, Zrelák. II.: Kováč - Ličko, Práznovský, Nosek, Ondrek - Gerát, Bartoš, Lupták (74. Ferenčík) - Almaský, Lovás, Nagy.

• Branky: 51. Gerát, 62. Engelmann. ŽK: 59. Jeřábek. Rozhodčí: Poživil - Nádeník, Pekař.
Na těžkém terénu UMT v Nymburce jsme po bezbrankovém prvním poločase uhráli remízu 1:1. Autorem jediné naší branky byl Vojtěch Engelmann! Další zápas nás čeká v pátek v Berouně.

Hodnocení trenéra:

"Dnes byl pro nás zápas dobrou prověrkou. Setkali jsme se s třetím týmem slovenské první ligy. Byl tady poměrně těžký terén a ten nám společně s agresivitou a rychlým dostupovaním soupeře dělal problémy zejména v prvním poločase, kdy nastoupilo mladé mužstvo. Byla to pro ně výborná škola. Defenzivně jsme utkání zvládli slušně, mužstvo pracovalo, jak mělo. A směrem dopředu jsme se zlepšili až ve druhém poločase, kdy nastoupila silnější sestava, která byla v tomto ohledu lepší než soupeř a tím se hra vyrovnala. Takže remíza, ač jsme toho ke konci měli víc, je zaslouzená," hodnotil utkání trenér Luboš Kozel.