16. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2022/23

Slezský FC Opava

Rada – Holiš, Piroch, Peterka (C), Ullman – Buchvaldek (32. Havelka), Barac, Kozel (76. Hodek), Kim, Šebrle (46. Uhlíř) – Adediran (46. Matějka).

Lasák – Kadlec, Bílek, Janoščín (C), Helebrand – Gorčica (88. Doleček), Macháček, Rychlý, Ščudla (90+3. Dostál), Šigut – Kramář (67. Rataj).

• Branky: 62. Kim – 65. Šigut, ŽK: 43. Helebrand, 67. Kramář, 81. Šigut, Rozhodčí: Rouček – Volf, Poživil, Střely na bránu: 4:4, Střely mimo: 5:7, Rohy: 2:4.
  • Diváci: 832
V posledním ligovém kole tohoto kalendářního roku jsme na Julisce přivítali Opavu. První poločas mnoho vážných šancí nenabídl a do kabin jsme šli za bezbrankového stavu. Vedení jsme se ujali v 62. minutě po střele Kima, o tři minuty později dokázali hosté srovnat.

Obsáhlý pozápasový rozhovor s Petrem Radou. Jeho tématem je hodnocení odehraného utkání i celé podzimní části sezóny. Hlavní trenér také promluvil o tom, jaké to je v zápase trénovat syna, protože v duelu s Opavou to zažil poprvé. Mimo to se v rozhovoru zabýváme i spoluprací s majitelem Dukly a také situací a reakcemi fanoušků.