Rezeva hrála s Chlumcem nad Cidlinou bez branek

Přípravné zápasy 2020/2021 B tým

FK Chlumec nad Cidlinou

Sestava domácí:

Štefan - Matoušek, Čížek (46. Knobloch), Březina (46. Arnaud, 63. Ullman), Trávníček M. (46. Mladý) - Mentberger (46. Křenek), Trávníček L. (46. Villaseca), Uhlíř, Ullman (46. Lauko), Varačka (70. M. Trávníček), Hudec (64. Pallacios).

Sestava hosté:

Brát, Veselka, Havel, Jarkovský, Kadlec, Havlena, Staněk, Tichý, Krčál, Bastin, Labík, Vaníček, Kopáč, Novotný, Petr, Hynek, Žahourek.

• Branky: bez branek.
V dalším ze svých přípravných zápasů se náš B-tým utkal v Jirnech s Chlumcem nad Cidlinou, který byl na špici v B skupině ČFL před jejím přerušením. Ve vyrovnaném zápase žádná branka nepadla. Béčko Dukly v duelech s těmito soupeři sbírá zkušenosti, což platí zejména pro hráče přecházející z dorostenecké kategorie do kategorie dospělých.