Rezerva Dukly v přípravném utkání remizovala s Viktorií Žižkov

Přípravné zápasy 2021/2022 B tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

I. poločas: Myška - Řezáč, Sakala, Březina, Kuittinen - Osmančík (31. Bouguetouta), Žežulka, Soungole, Jančura - Batioja, Petrov

II. poločas: Slanina - Bazal (60. Křižák), Gabriel, Kranthove, Trajkovič - Súkenník, Kopičár, Reteno - Bouguetouta, Vandas, Sixta

Sestava hosté:

Štefan (46. Buchlák) - Kozojed (46. Bican), Čížek, Březina (65. Zárybnický), Mládek - Hudec, Křenek (65. Topol), Villaseca (46. štefančin) - Varačka (75. Villaseca), Hodek (55. Kočí).

• Branky: 17. Batioja - 37. Hodek.
Rezerva Dukly na pozvání účastníka FNL Viktorie Žižkov sehrála na UMT v areálu Meteoru Praha Štěpničná další přípravný zápas, který sloužil trenérům obou družstev ke zpestření zimní přípravy a k vyzkoušení širokého dostupného kádru hráčů. Po vyrovnaném zápase se oba soupeři rozešli smírně 1:1, po poločase 1:1.