První přípravný zápas zvládla Dukla vítězně

27. 6. 2018 | Redakce

První přípravný zápas zvládla Dukla vítězně

Premiéra Pavla Drska v roli hlavního trenéra A týmu dopadla výborně. Druholigovou Vlašim jeho svěřenci ve středu porazili 4:1.PU, středa 27. 6. 2018, 17:00, Kollárova ulice | Zápas ON-LINE
Vlašim Vlašim
1:4
(1:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Vlašim: Bačkovský – Fortelný, Plachý, Fotr, Štochl, Kadlec, Mizerák, Skopec, Plechatý, Kučera, Selemani Náhradníci: Ivanko, Březina, Janda, Novotný, Pavlík, Beník
Dukla Praha: 1. poločas: Rada – Douděra, Ostojič, Chlumecký, Podaný – Tetour, Brejcha, Kovaľ – Vopat, Holenda, Bezdička 2. poločas: Rada – Preisler, Šimek, Bezpalec, Miloševič – Kozel, Hanousek, Holík – Koreš, Schranz (60. Bezdička), Vlček
Branky: 3. Fotr – 36. a 79. Bezdička, 68. Koreš, 81. Holík

Komentář

Ve 3. minutě Holenda vystihl malou domů domácímu brankáři a pálil, gólman ale pohotově zasáhl. Vzápětí ale přišel protiútok Vlašimi, která rázem slavila první gól – trefil se Oskar Fotr.

V desáté minutě skončila kombinace Dukly jen v rukavicích brankáře Jana Bačkovského. Na konci první dvacetiminutovky Dukla poslala několik centrů do vápna, vážné ohrožení branky se ale nekonalo, a to ani po rohovém kopu ve 20. minutě. Ve 26. minutě kopala Vlašim přímý volný kop, který z blízkosti brány odvrátil Ondřej Brejcha, rohový kop domácích o chvíli později zase zblokoval Jakub Podaný. Ve 28. minutě zahrozila Dukla – přízemní pokus Davida Douděry ale přes domácí obranu do brány neprošel.

Domácí pokračovali v poctivé obraně, tu ale ve 36. minutě Dukla konečně překonala. Po centru od Jakuba Podaného vystřelil David Bezdička a balon zapadl krásným obloučkem za záda domácího gólmana.

Ve 39. minutě se pokusil na gól Dukly odpovědět Petr Plachý, Filip Rada ho však s přehledem vychytal. Břevno domácí brány se otřáslo ve 41. minutě po ráně Jakuba Podaného. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Do druhého poločasu poslal trenér Drsek novou sestavu, z původní jedenáctky zůstal na hřišti jen brankář Rada. Kapitánskou pásku převzal od nováčka Martina Chlumeckého Adam Vlček. Ve 49. minutě proletěla hlavička Ondřeje Novotného vedle brány Dukly. V 51. minutě sprintovali za balonem Ivan Schranz, brankář Vlašimi si ale vyběhl z brány a balon zachytil. O pár minut později Ivan Schranz signalizoval zranění a odešel z hřiště, na jeho místo se vrátil David Bezdička. Další dvacetiminutovka byla na šance chudá. Až v 68. minutě přišla hezká akce a dukelská radost. Po přesné přihrávce od Branislava Miloševiče se ve vápně otočil Štěpán Koreš a zakončil na 2:1.

V 75. minutě Dukla bránila rohový kop, pořádně se protáhl brankář Rada, který úspěšně vyškrábl střelu Ahingy Selemaniho. V 79. minutě opět udeřila Dukla – nenápadnou akci zakončil David Bezdička a bylo to 3:1. V 81. minutě se trefil nekompromisní střelou Lukáš Holík, 4:1 pro Duklu.

V 85. minutě prokázal domácí brankář své umění, když vychytal hned tři pokusy Dukly. Další změna skóre už se nekonala a tak Dukla odjela ze svého prvního přípravného zápasu léta s povzbudivou výhrou 4:1.

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu