První přípravné utkání dorostenky odmakaly

16. 1. 2016 | Redakce

První přípravné utkání dorostenky odmakaly

V prvním utkání v roce 2016 jsme na Julisce v rámci zimní přípravy přivítali kluky ze Suchdola. S mixem žáků a mladších dorostenců jsme se již dvakrát utkali na podzim.PU, sobota 16. 1. 2016, 10:00, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
3:2
(2:1)
Slavoj SuchdolSlavoj Suchdol

Dukla Praha: Frolíková - Kocková, Růžičková, Novotná, Soukupová, Žočková, Čechová, Kožíšková, Lupačová, Krejcarová, Senická, Veselá, Portešová, Urbánková (střídání hokejově)
Branky: 29.Krejcarová, 41.Senická, 66.Veselá - 17. 0:1, 85. 2:3
Rozhodčí: Maťátko

Komentář

Již první minuty napověděly, že dnes nám budou kluci vyrovnaným soupeřem, holky se více tlačily do zakončení. Během první třicetiminutovky se nám podařilo dostat soupeře pod tlak. Bohužel ani jedna střela neskončila v síti. V 17. minutě soupeř trestal naší špatnou rozehrávku a Frolíková byl bez šance 0:1. O pět minut později jsme přečkali sérii pěti rohových kopů. Ve 29. minutě srovnala z dálky dobře hrající Hanka Krejcarová 1:1. Obrat ve skóre nastal ve 41. minutě. Linda Veselá šla sama na vyběhnutého brankáře, ještě stačila posunout Karolíně Senické a ta z 25-ti metrů přehodila brankáře i poslední dva obránce 2:1. O tři minuty později připravila aktivní Krejcarová příležitost Andree Lupačové, míč ale skončil nad brankou.

Kluky jsme do šancí moc nepouštěli, když se do nějaké dostali, tak podržela Gábina Frolíková.
V 66. minutě jsme navýšili na 3:1. Po rohovém kopu se do zakončení protlačila Veselá. Poslední slovo měl Suchdol. Pět minut před koncem neudržela Frolíková střelu z dálky a na dorážku již nestačila 2:3.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, trenér: „První pozitivní věc je, že se vůbec nikdo nezranil. V této fázi přípravy je to nejdůležitější. Chci pochválit všechny holky, jak k utkání přistoupily. Na podzim jsme se stejným soupeřem hrály 1:2 a 0:9, takže síla soupeře nám byla známa. Holky všechny makaly, snažily se dohrávat osobní souboje, i když některé váhové i výškové rozdíly byly znatelné. Popraly se s tím velmi dobře a výsledek je odměnou za velmi pěkný výkon. Nebyla to sice z naší strany žádná krásná podívaná, ale holky se snažily kombinovat a některé akce se již blížily těm, které máme natrénované.

Do utkání se zapojila Nikola Soukupová z Kostomlat, která je u nás na zkoušku. Nastoupily také dvě žákyně Žočková a Senická. Pro nemoc chyběla Nela Houbová, Verča Linhartová a Nikola Karpetová. Šofrová a Cachová nemohly do utkání zasáhnout kvůli školním povinnostem. Duo Moravcová a Pašková naskočí již do příštího utkání s Chebem.

Na závěr chci pochválit individuálně Hanku Krejcarovou, jak se dnes prezentovala v utkání.“
 


Fotogalerie


Partneři klubu