První přípravné utkání A tým zvládl

12. 1. 2019 | Redakce

První přípravné utkání A tým zvládl

V sobotním dopoledne Dukla odehrála první přípravné utkání zimní přípravy. Na benešovském hřišti se utkala s tamním třetiligovým celkem.PU, sobota 12. 1. 2019, 10:15, UMT Benešov
Benešov Benešov
0:5
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Benešov: Tetour - Rataj, Vosáhlo, Filip Engelmann, Turek, Švantner, Hampl, Vrňák, Srb, Brokeš.
Dukla Praha: Hruška - Hanousek, Kozma, Kovernikov (Ullman), Kovaľ, Souček, Holík, Miloševič, Djuranovič, Podaný, Ďurica.
Branky: 18. Souček, 21. Podaný, 50. Djuranovič, 60. Holík, 65. Kovaľ.
Diváci: 25

Komentář

Utkání rozehráli lépe hosté z Julisky, do první šance se ale dostal Benešov. V 7. minutě se před Hrušku dostalo duo Srp – Hampl, kteří si nebezpečně nahráli přes žlutou obranu, následně Hampl trefil levou tyč. Poté už se dostali do útoku dukelští, ve 12. minutě si našel Kovaľ volného Kozmu, který ale zakončil vysoko nad. V 18. minutě už dokázal Souček ze 30 metrové dálky obloučkem zakončit a dostat tak Duklu do vedení 1:0. Ve 21. minutě přidal Jakub Podaný druhý gól do brány Benešova dorážkou ve změti hráčů. Ve 35. minutě založil Hruška útok přes Ďuricu, ten míč prodloužil na Kovernikova, který se pokusil nahrát před bránu Djuranovičovi, tomu se ale nepodařilo zakončit. Po faulu na Kovaľa se pokusil Ďurica proměnit přímý volný kop, benešovský brankář Tetour ale bez problému vychytal.

Do druhého poločasu vstoupila Dukla opět výrazně aktivněji. Hned v 47. minutě se dostal po levé straně k bráně Souček, kterému se nabídl Miloševič, prudkou nahrávku ale nedokázal zpracovat a míč odrazil za bránu. První gól druhého poločasu vstřelil v 50. minutě Uroš Djuranovič z penalty. Jen 10 minut nato padl další gól, tentokrát z kopačky Lukáše Holíka, který si sám obehrál obránce a následně zakončil. Uroš Djuranovič v dnešním utkání předvedl opravdu mnoho akcí, jednu z nich provedl v 63. minutě, když si krásně naběhl na střed hřiště před domácího brankáře, následnou prudkou střelou označkoval pravý roh brány. V 65. minutě vstřelil pátý gól Róbert Kovaľ, který zakončil díky přečíslení, do kterého se dostal s Urošem Djuranovičem. V 80. minutě ještě přidal pokus o další gól Marek Hanousek, který ale po přijetí nahrávky od Součka přestřelil. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu