První domácí zápas jsme bohužel nezvládli a vysoko podlehli Pardubicím

30. 3. 2016 | Redakce

První domácí zápas jsme bohužel nezvládli a vysoko podlehli Pardubicím

Prakticky z první naší vážnější akce jsme šli do vedení. Do poločasu jsme však o něj přišli a třetí branka hostů zápas zlomila. V závěru jsme pak ještě dvakrát inkasovali z brejků.16. kolo, pátek 25. 3. 2016, 12:30, UMT Mikulova
Dukla Praha Dukla Praha
1:5
(1:2)
PardubicePardubice

Dukla Praha: Štovíček - Hamborský (68. Bell), Šmalcl, Mašek, Lauko - Kott, Štědrý (41. Mentberger) Bělíček - Bažo (68. Macháček), Kubů, Šolaja (65. Kosík)
Branky: 8. Bažo (PK) (Kubů, Kott) - 22. 1:1, 31. 1:2, 61. 1:3, 78. 1:4, 80. 1:5

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "První poločas jsme i přes brzké vedení z penalty tahali za kratší konec. Pardubičtí hráči nás dostávali pod tlak rychlým napadáním a převyšovali nás rychlostí práce s míčem i důrazem v osobních soubojích. Jejich poločasové vedení bylo proto zasloužené. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem aktivněji a vytvořili si mírnou územní převahu a jednu silnou šanci na vyrovnání. Bělíček však po krásné akci v dobré pozici střílel slabě. Zlomovou se tak stala třetí branka hostů po dorážce na zadní tyči. Ve snaze utkání zvrátit jsme ještě více otevřely hru, z čehož vyplynuly další dvě branky z rychlých brejků v samém závěru utkání. Soupeři tak můžeme jen pogratulovat k zaslouženému vítězství."
 


Fotogalerie


Partneři klubu