1:2

(0:0)

18. kolo, Fortuna liga 2018/19

FK Příbram

Sestava domácí: Rada – Miloševič (C), Ďurica, Ostojič, D. Souček – Bilovský, Raspopovič, Bezpalec, D. Breda (73. Bezdička), Podaný (79. Brandner) – Djuranovič (88. Krunert).

Sestava hosté: Kočí – Nový, Tregler, Kodr, Antwi – Mingazov (81. Nitrianský), Soldát, Keita, Jan Rezek – Fantiš (C) (90+4. Skácel), Voltr (63. Květ).

• Branky: 56. Djuranovič – 69. Rezek (pen.), 77. Fantiš.
    ŽK: 15. D. Breda, 38. D. Souček, 68. Miloševič, 68. Raspopovič, 75. Djuranovič – 17. Kodr, 42. Keita, 89. Květ.
    Rozhodčí: Ardeleanu – Hrabovský, Poživil.
  • Diváci: 878
V deštivém pátečním večeru se odehrál zápas 18. kola FORTUNA:LIGY. Domácí Dukla přivítala na Julisce Příbram. V zápase vstřelila gól jako první, vedení ale neudržela a prohrála 1:2.

Roman Skuhravý: "Přes pasivní první poločas, kdy ani jedno mužstvo nedominovalo a z naší strany to bylo soustředěné na defenzivu, jsme se dostali do druhé půle. Do té jsme vstoupili lépe a získali jsme vedení 1:0. Poté přišly dva klíčové momenty - neproměněná šance Davida Bredy a pokutový kop. Vůbec mě nezajímá, jestli penalta byla nebo nebyla, horší zjištění pro mě je, jakým způsobem jsme se po vyrovnávací brance začali chovat na hřišti. Vyvrcholilo to po naší ztrátě ve středu hřiště brejkovou situací, kterou hosté dobře dohráli. My už jsme nenašli zbraň na to zareagovat. Od začátku jsme v nelehké situaci a dá se předpokládat, že ne náhodou, a že nás během cesty za záchranou potkají takovéhle facky, protože nelze hrát na to, že každý zápas gól nedostanete. V této chvíli nás zabíjí naše pasivita. Jsme v tom všichni společně, máme poslední zápas na Slovácku, který chceme zvládnout. Situace není jednoduchá, ale není neřešitelná."

Navštívili jste zápas s Příbramí osobně? Ohodnoťte svou návštěvu v dotazníku. Můžete získat 2 VIP vstupenky na další domácí utkání.