Přestřelka na Slovácku Dukle body nepřinesla.

25.07.2015, 17:00
MFS Miroslava Valenty

1.FC Slovácko

1. kolo, Synot liga 2015/16

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Heča – Kuncl, Košút, T. Rada, Reinberk – Šumulikoski – Diviš (90. Kovář), Havlík, Valenta (87. Daníček), Civič (58. Sadílek) – Došek (K).

Sestava hosté: F. Rada – Jurendić, Štetina, Jeřábek, Vrzal – Tetour Daniel (83. Čajič), Marek Hanousek (K), Považanec – Berger, Mareš (75. Krmenčík), Néstor (52. Přikryl).

• Branky: 58., 74. a 89. Došek, 25. Havlík - 16. Berger, 75. Tetour, 90. Krmenčík. ŽK: 29. Šumulikoski, 70. Reinberk - 45. Marek Hanousek, 60. Vrzal, 70. Přikryl. Rozhodčí: Proske – Caletka, Kotík.
Z vítězství se nakonec radovalo Slovácko. Ač Dukla vstřelila první i poslední branku zápasu, díky hattricku Libora Doška se z vítězství 4:3 radovali domácí.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel: "Dnešní výsledek mě mrzí o to víc, že na rozdíl od loňského zápasu jsme zachytili úvod zápasu a dostali se do vedení. Také mě mrzí, že jsme Slovácko nechali zápas tak lacino otočit. Nicméně na třetí a čtvrtý gól jsme dokázali zareagovat, ale remíza se nám uhrát nepodařila. Takže když to porovnám s loňským zápasem, výsledek je pro nás zhruba stejný, znovu to rozhodl Libor Došek."

Svatopluk Habanec: „V naší hře dnes bylo vidět nasazení i bojovnost. První poločas byl v našem podání fotbalově lepší, druhý byl už hodně chaotický. Jsem rád, že se utkání povedlo. Nyní jedeme dvakrát ven, kde se ukáže, zda naše vítězství nebylo jen dílem náhody."