Předposlední kolo proti Sokolovu devatenáctce nevyšlo

31.05.2015, 17:00
UMT

FK Baník Sokolov

30. kolo, Starší dorost U19 2014/15

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Czehowski - Brabenec, Pešička, Kozel, Lohoyda (55. Hájek) - Kozel, Petrák, Tylšar (60. Mammedov) - Mica (78. Šima), Šahini, Greš (68. Telvák).

Předposlední utkání soutěže a zároveň poslední venkovní utkání neskončilo pro nejstarší dorostenecký tým Dukly dle představ. Devatenáctka si ze Sokolova odvezla porážku 0:5. Se sezonou se tým rozloučí v sobotu 6. června od 14:30 na hřišti Uhelných skladů proti Chrudimi.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: "Krutý a hlavně nečekaný kolaps. Klíčové a rozhodující byly začátky poločasů. V začátku prvního poločasu kluci neproměnili své velké šance a vstup do druhého byl jak z hororu. Neuvěřitelné chyby v rozehrávce a naivní bránění nás dostaly do stavu, z kterým jsme si nedokázali poradit mentálně. Z posledních 12 zápasů jsme prohráli 2 a oba měly společného jmenovatele, přímočarost a agresivita soupeře, které nedokážeme konkurovat. Doufám, že se dokážeme poučit a v derniéře letošního ročníku, proti druhému celku podáme výkon, kterého vím, že jsme schopni."