FANSHOP

Přátelské utkání s lvíčaty skončilo vítězstvím Dukly

8. 10. 2015 | Redakce

Přátelské utkání s lvíčaty skončilo vítězstvím Dukly

Přátelské utkání s reprezentací do 21 let skončilo vítězstvím. Do utkání naskočili junioři Bezdička, Bezpalec a Mejdr. Zároveň odehrál druhý poločas na straně lvíčat Daniel Tetour.Přátelství, čtvrtek 8. 10. 2015, 16:00, Přátelství
Dukla Praha Dukla Praha
2:1
(0:0)
Česká republika U21Česká republika U21

Dukla Praha: Rada (46. Chudý) - Jurendič, Štetina (81. Mejdr), Jeřábek, Vrzal (62. Preisler) - Miloševič (75. Bezpalec), Hanousek (46. Považanec), Čajič (46. Kovaľ) - Berger (46. Přikryl), Beauguel (62. Krmenčík), Mareš (75. Bezdička).
Česká republika U21: I. poločas: Vorel - Rys, Lüftner, Břečka, Holzer - Trávník, Souček, Čermák - Černý, Schick, Havlík. II. poločas: Zima - Havel, Vraštil, Kaša, Fulnek - Daniel Tetour, Hrubý, Ševčík - Klobása, Chorý, Barák.
Branky: 63. Přikryl (PK), 90. vlastní (Chorý) - 71. Chorý.

Komentář

První příležitost Dukly přišla hned v první minutě. Vrzal vyslal povedený centr do šestnáctky, ale ani Beauguel, ani Berger na míč nedosáhli. O deset minut později vyslal míč Beauguel obloučkem na Mareše, který z voleje pálil vedle. Následovala nepříjemná střela z blízka, kterou parádně zlikvidoval Rada. A o chvíli později se Rada blýskl znovu, když vyrazil šanci Černého. Deset minut před koncem poločasu zahrávala Dukla rohový kop. Z nacvičeného signálu dostal míč Hanousek k Čajičovi, kterého vychytal reprezentační gólman.

Na začátku druhého poločasu poslal Považanec míč Marešovi, který ale přestřelil. O pár minut později vyslal z 20 metrů tvrdou ránu Miloševič, ale ani tentokrát z toho branka nebyla. Další dukelský protiútok skončil faulem na Krmenčíka za hranicí vápna. K nařízenému pokutovému kopu se postavil Přikryl a nemýlil se. Bohužel necelých 10 minut později srovnala lvíčata střelou Chorého z dobře mířeného centru na 1:1. Vítězná branka Dukly pak přišla v 90. minutě, místo Preislera trefil míč hlavou Chorý a vstřelil si vlastní branku.

 


Fotogalerie


Partneři klubu