Pohár ČMFS: Slavoj Vyšehrad - Dukla Praha 0:3 (0:0)!

4. 9. 2007 | Redakce

Pohár ČMFS: Slavoj Vyšehrad - Dukla Praha 0:3 (0:0)!

P R A H A - Fotbalisté Dukly splnili roli favorita a postoupili do 3. kola Poháru ČMFS. Výhru si zajistili třemi góly v rozmezí dvaceti minut po změně stran. A protože Sparta vyhrála hladce 5:1 v Sokolově je jisté, že v dalším kole přivítá Dukla na Julisce obhájce trofeje a úřadujícího mistra! Zápas se má hrát ve středu 26. září od 16,30 h.2. kolo, středa 5. 9. 2007
Vyšehrad Vyšehrad
0:3
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Vyšehrad: Skála – Ježdík, Tlustý, Procházka, Lexa (60. Šefrna) – Matuszny, Chalupa (66. Pospíšil), Balšánek, Březina – Kučera, Bošanský.
Dukla Praha: Plánička – Kopta, Palša, Hendrych, Daněk – Holub (63. Berger), Pokorný, Hubka, Volek (77. Malý) – Svatonský (68. Kozák), Böhm.
Branky: 54. Pokorný, 70. a 74. Böhm. Rozhodčí: Kovařík – Filípek, Mencl. ŽK: Lexa - Böhm.
Diváci: 300

Komentář

První šanci na Vyšehradě měli domácí – ve 25. minutě po rohu střílel z malého vápna do břevna Ježdík a odražený míč odkopl Palša. Ve 28. minutě dostal dost času vystřelit Balšánek, jeho rána z 18 metrů po zemi skončila těsně vedle. Ve 40. minutě unikl po pravém křídle Svatonský poslal po zemi přihrávku do vápna a nabíhající Holub prudkou ranou trefil brankáře Skálu.

Po přestávce se po zaváhání středu obrany objevil Kučera sám před brankou, zaváhal a ke střele se už nedostal. Matuszny nahrál a Chalupa z vápna v 51. minutě minul těsně levou tyč. Po rohu se vrátil míč k Pokornému, ten se pustil do průniku do vápna a ve vhodnou chvíli napálil míč ke vzdálenější tyči – 0:1 (54.). Hubka vystřelil z 20 metrů těsně vedle v 54. minutě. Krásná střela Matuszného z velkého vápna mířila kousek vedle pravé tyče (69.). Na dlouhý nákop nabíhali Böhm a brankář Skála. Útočník Dukly byl u míče dřív, brankáře si přehodil a z 15 metrů skóroval do opuštěné branky – 0:2 (70.). Pokorný výborně poslal do uličky Böhma, ten si míč ještě zasekl před obráncem a z velkého vápna poslal střelu po zemi k pravé tyči – 0:3 (74.).

 


Fotogalerie


Partneři klubu