Ondrášovka Cup: Hladká výhra v Radotíně

28. 7. 2009 | Redakce

Ondrášovka Cup: Hladká výhra v Radotíně

P R A H A - V 1. kole národního poháru, který od úterý nese jméno Ondrášovka Cup, si Dukla Praha hladce poradila s účastníkem přeboru Prahy SC Radotín a před zraky Pavla Nedvěda, který měl čestný výkop, vyhrála 10:0 (3:0).1. kolo, úterý 28. 7. 2009
Radotín Radotín
0:10
(0:3)
Dukla PrahaDukla Praha

Radotín: Machynek – Tyburec, Petr (46. Bezděk), Toman, Baroch (77. Císařovský) – Stejskal, Bouška, Huráb, Dlouhý, Pleyer – Korynta (68. Popelka).
Dukla Praha: Svoboda – Mikula, Kučera, Vorel, Mičic – Malý (72. Svatonský), Gedeon, Šiml (72. Kokoška), Berger – Kolomazník, Chigou (72. Laczkovich).
Branky: 16. a 75. Berger, 44. a 86. Gedeon, 19. Malý, 53. Chigou, 63. Kolomazník, 80. Svatonský, 85. Laczkovich, 90. Bezděk vlastní. ŽK: Chigou. Rozhodčí: Bílek.
Diváci: 400

Komentář

Po celý zápas byl na hřišti jasně vidět rozdíl tří tříd, které oba soupeře dělí. Radotín začíná soutěž za čtyři týdny, zatímco Dukla už tento pátek.

Kromě deseti branek měla Dukla ještě jednou tolik příležitostí – jen Michal Kolomazník byl minimálně ve čtyřech, ale gól dal střelou ze 40 metrů, která před brankářem Machýnkem skočila... Skóre uzavřel v poslední minutě domácí Bezděk, který usměrnil přihrávku Svatonského do vlastní sítě...

„Ke každému zápasu přistupujeme stejně – chceme vyhrát a neřešíme, jak to bude vysoko. Tentokráte jsme dali gólů hodně a navíc jsme si dobře zatrénovali nácvik různých přechodů do útoku. Dnes jsme k zápasu přistoupili se vší vážností, o čemž svědčí i sestava. Není asi úplně základní, ale hodně hráčů se na trávníku objeví i v pátek proti Hlučínu,“ okomentoval trenér Günter Bittengel výhru a postup do 2. kola.

V něm se Dukla střetne s Královým Dvorem, účastníkem ČFL, který v sobotu vyhrál 3:2 v Přední Kopanině. Úřední termín je 2. září v 17 h.

 


Fotogalerie


Partneři klubu