Nepovedené představení s Brnem jsme odnesli pěti brankami v naší síti

6. 6. 2023 | Tomáš Kulvajt

Nepovedené představení s Brnem jsme odnesli pěti brankami v naší síti

Po nejslabším poločasu v sezóně jsme již ve 25. minutě prohrávali o čtyři branky, druhý poločas přinesl zlepšení, přesto jsme odešli s nejtěžší porážkou v sezóně.29. kolo, pátek 2. 6. 2023, 12:00, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
2:5
(0 : 4)
Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno

Dukla Praha:

Gothard – Krejčí (25. Valentík), Škoch, Müller, Prior – Břeh (25. Babka), Šelicha (65. Grunnet-Jensen), Uher (45. Laredo) – Magdi, Bohatý, Mikeš (45. Kocman)

Branky: 52. Magdi, 75. Kocman – 4. Strnad, 11. a 12. Kluska, 24. Kopr, 87. Podkalský , ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Úvodní pětadvacetiminutovka se nesla ve znamení úžasné produktivity hostů, které jsme výrazně napomohli naším liknavým bráněním. Nedokázali jsme včas navazovat protihráče a dohrávat defenzivní situace na rozdíl od hladových Brňanů až do konce. Druhý poločas přinesl z naší strany po změně v organizaci hry i zlepšení, kontaktní gól Magdiho po dobrém presinku a krásnou branku Kocmana z rohového kopu. V samém závěru však při naší snaze o závěrečný nápor hosté skvěle dohráli rychlý protiútok s zpečetili své zasloužené vítězství.

Ohlasy trenérů

Trenéru Kulvajtovi se nehodnotilo utkání snadno:

"Utkání se mi hodnotí hrozně těžko. S Brnem jsem zažili podobný kolaps i na podzim a asi mají proti nám patent na góly v rychlém sledu. Jejich produktivita byla úžasná v kvalitě i přesnosti řešení, my jsme jim však ke gólům hodně pomohli. Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že zápas rozhodně nezabalíme a to se i stalo. Dvěma góly jsme však dokázali zápas pouze zkorigovat. I přesto vidím v zápase i pozitiva, kdy se nám otevřely určité varianty řešení v defenzívě a i přes velmi špatný výsledek byly výkony některých hráčů příslibem do budoucna."

 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu