PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

Nejstarší dorost zvítězil na půdě Táborska

27. 10. 2014 | Redakce

Nejstarší dorost zvítězil na půdě Táborska

Devatenáctka prodloužila svou tříbodovou sérii a v utkání 12. kola České ligy dorostu porazila domácí FC MAS Táborsko 4:3.

12. kolo, neděle 26. 10. 2014, 14:30
Táborsko Táborsko

Dukla Praha: Steinbauer - Stýbno, Kadavý, Cvrček, Vosátka - Bezpalec, Kozel, Farkaš (38. Petrák) - Bezdička (75. Polách), Šahini (62. Brabenec), Beneš.
Branky: 13. Šahini, 29. Bezdička, 35. Vosátka, 88. Polách.

Roman Skuhravý: "Na hodně těžkém terénu, proti jednoduše hrajícímu soupeři jsme si utkání sami zkomplikovali ve druhém poločase naší nekoncentrovaností. O jiných vlivech se nebudu zmiňovat, protože i na ty musíme umět reagovat a poradit si s nimi. Do zápasu kluci vstoupili s odhodláním a zaslouženě se dostali do vedení po krásné akci, kterou na zadní tyči zakončil Edis Šahini. Bohužel jsme se nevyvarovali chybě v rozehrávce a nabídli soupeři vyrovnání. Od té doby jsme šli pro zasloužené vedení a dočkali se krásných branek Bezdičky a Vosátky. Do konce poločasu jsme hru jednoznačně ovládali a nic nenasvědčovalo komplikacím, které nás potkali ve druhém poločase. Rozkouskovaný začátek druhého poločasu a naše chyby dovolily soupeři přímočarou hrou srovnat stav utkání. Na konci zápasu, kdy jsme se konečně vrátili ke kombinační a rychlejší hře strhl vedení na naší stranu Dan Polách. Stínem tohoto utkání je zranění D. Farkaše, který nám v druhém poločase citelně scházel, všichni mu přejeme brzké uzdravení."