Napínavé utkání ve Varech.

18. 10. 2021 | Adam Lukáš

Napínavé utkání ve Varech.

V napínavém utkání nechala naše U18 nakonec všechny body ve Varech. Za vedoucími celky soutěže - Teplice B a Roudnice n/L - zaostává o dva body, ale naši konkurenti v boji o postup mají jeden zápas k dobru. Vše může být jinak už příští týden, kdy naše U18 zajíždí do Teplic.10. kolo, sobota 16. 10. 2021, 10:00, UMT Drahovice
Karlovy Vary Karlovy Vary
2:1
(2 : 1)
Dukla PrahaDukla Praha

Karlovy Vary:

Ljapin – Brož, Klopotvskyy (K), Čejka, Polyvianyi, Gondzsala – Šaláta, Horník, Chyla (83´ Svoboda) – Vošmik (72´ Majer), Brázda (46´ Farid).

Dukla Praha:

Havlíček – Krejčí, Kocman (46´ Hendrych), Škoch, Pavlovský (K) – Kulhavý, Bačinský, Sabo (46´ Yarullin) – Magdi (65´ Klouček), Bohatý, Grunnet-Jensen (46´ Hauser).

Branky: 2. Chyla Štefan, 44. Chyla Štefan - 8. Magdi Oleksandr, ŽK: 71. Šaláta, 82. Horník - 85. Hendrych, 90. Bohatý, 92. Klouček, ČK: 0 - 0, Rozhodčí: Coufal Jaroslav - Kolář Václav, Müller Matěj.
Diváci: 80

Komentář

Chladné sobotní dopoledne přineslo souboj naší dosud neporažené osmnáctky s týmem Karlových Varů. Od prvních vteřin byl záměr domácích jasný – kompaktní defenzivní blok aktivní od půlící čáry a jednoduché přechody dlouhými míči vpřed. Již v druhé minutě utkání byl tento záměr ještě upevněn, když domácí využili zaváhání Dukly v rozehrávce a po tečované střele se ujali vedení. Tento stav nevydržel dlouho. Po vhazování se dobrým pokrytím míče uvolnil Bohatý, který skrytou přihrávkou našel Magdiho. Ten se z ostrého úhlu levou nohou nemýlil. Následoval soustavný tlak našich chlapců, který nicméně vedoucí branku nepřinesl. Domácí naopak zůstávali nebezpeční v protiútoku a dvě minuty před koncem prvního poločasu se ujali vedení po průnikové přihrávce a nezvládnutému souboji naší obrany. V druhé půli domácí převážně bránili své vedení s pár náznaky příležitostí. Náš převážný tlak, ani šance z něco plynoucí, se nicméně nepodařilo proměnit ani do vyrovnávací branky a tudíž si odvážíme první porážku sezóny. Tým Varů si zaslouží respekt za naprosté naplnění taktického záměru a předvedenou bojovnost.

 


Fotogalerie


Partneři klubu