Na úvod přípravy juniorka porazila druhý tým Táborska.

13. 7. 2015 | Redakce

Na úvod přípravy juniorka porazila druhý tým Táborska.

O víkendu odehrála juniorka své první přátelské utkání proti Táborsku "B", týmu který se na rozdíl od loňské sezony přihlásil místo do Juniorské ligy do divize. Utkání skončilo vítězstvím 2:1 pro Duklu. Další zápas čeká juniory v rámci soustředění v Nymburku proti Dobrovicím, nováčkovi ve třetí lize.PU, sobota 11. 7. 2015, 10:30, hř. Zbuzany
Dukla Praha Dukla Praha
2:1
(0:0)
TáborskoTáborsko

Dukla Praha: I. pol.: Vávra - Mejdr, Cvrček, Kozel, Bohánek - Cabejšek (test), Bezpalec, Petrák - Přitasil (test), Beneš, Bezdička.
II. pol.: Vávra - Mejdr (60. Slicha (test)), Troníček, Cvrček, Bohánek - Bezpalec, Hajdarevič, Farkaš - Kolařík (test), Gajecký, Bezdička (60. Beneš).
Branky: Gajecký, Beneš.

Ohlasy trenérů

Libor Pala: "Juniorka Dukly Praha hrála své první přípravné utkání ve Zbuzanech proti Táborsku "B" na velmi kvalitní trávě. Soupeř se letos nepřihlásil do Juniorské ligy a s tímto mužstvem bude hrát divizi, proto měl ve svém kádru i o trošku starší hráče. Utkání bylo bojovné, plné presingu, ale obě mužstva chtěla hrát technický fotbal bez nakopávání. Soupeř nás překvapil technickou vyspělostí a zpočátku utkání i nasazením. Mladí hráči Dukly vydrželi presovat soupeře pouze prvních 15 minut a pak se projevila únava z předchozího týdne, kdy mužstvo trénovalo dvoufázově. Hlavně záložní řada přestala plnit dané defenzívní úkoly a hráči na zkoušku přestali rozumět náročné taktice napadání.
Utkání v těchto fázích vypadalo na remízu anebo na jednogólový výsledek, a to ve prospěch mužstva co neudělá technickou chybu. První poločas skončil 0:0. Dukla vystřídala hráče na 5 pozicích a začala být po poločase vyrovnaným soupeřem. V momentě kdy mladá Dukla začala mít zajímavé akce, okolo šedesáté minuty, a které měly blízko ke gólu, po špatné rozehrávce jednoho ze stoperů a zbytečnému uklouznutí bočního obránce, soupeř prostřelil gólmana po zemi a výsledek se změnil ve prospěch soupeře. Po tomto momentu došlo ještě ke dvojitému střídání a mladí hráči Dukly začali více bojovat a dostávat se častěji před branku soupeře. V 80. minutě kopala Dukla standardní situaci z boku šestnáctky, hlavou vybojoval míč po skrumáži Bohánek a testovaný hráč Slicha opět hlavou překonal obloučkem brankáře a těsně před brankovou čárou ve skluzu dorazil míč útočník Dukly Gajecký. Soupeř v tomto momentě začal být více nebezpečný, ale už nebyl tak důrazný ve svých obranných řadách, čehož mladí hráči domácích využili a podnikali rychlé protiútoky do odkryté obrany hostů. V 88. minutě potáhl míč po levém křídle Gajecký a přízemní přihrávkou poslal do šance Beneše, který chladnokrevně po zemi zařídil vítězství Dukle."
 


Fotogalerie


Partneři klubu