PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott

Na Julisce se body dělily.

9. 8. 2014 | Redakce

Ve 3. kole SYNOT ligy jsme ani tentokrát nevybojovali na domácím hřišti vítězství, a tak na Julisce zůstává pouze jeden bod za remízu 1:1 se Zbrojovkou Brno.

3. kolo, sobota 9. 8. 2014, 17:00, Juliska
1:1
(1:1)
Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno

Dukla Praha: Chudý - Karavajev, Štetina, Vorel, Hanousek Matěj - Gedeon (85. Hlinka), Hanousek Marek, Čajič (68. Považanec) - Berger, Beauguel, Mareš (68. Krmečík).
Zbrojovka Brno: Hladký – Jugas, Košťál, Buchta – Fischer, Zavadil, Malík (81. Kaščák), Hyčka – Vávra (71. Pašek), Marković, Sýkora (89. Šumbera).
Branky: 7. Hanousek Marek - 18. Markovič. ŽK: 27. Štetina, 80. Gedeon. Rozhodčí: Lerch - Mencl, Urban.
Diváci: 1579

Poklidnější začátek utkání vystřídala útočná pětiminutovka v podání domácích. V sedmé minutě rozehrával rohový kop Berger, k zakončení hlavičkou se dostal Beaugel, míč Hladký vyrazil na pravou stranu vápna, zde stál Marek Hanousek, který vstřelil první branku utkání - 1:0. Následoval další centr v podání Marka Hanouska, míč ale z hlavy Beauguela mířila nad branku. Stejně nevyužita zůstala i přihrávka Matěje Hanouska na Beauguela minutu na to. Bohužel už v 18. minutě vyrovnal Markovič na 1:1, když míč vyražený Chudým uklidil do odkryté branky. Domácí však útočit nepřestali, už o tři minuty později Berger po levé straně centroval na Beauguala, který v dobrém postavení přestřelil. Poslední minuty poločasu měla více ze hry Dukla, ale branka už nepadla.

Ve druhém poločase útočných akcí ubylo, při rozehře přímého kopu se k zakončení dostal opět Markovič, tentokrát ale minul levou tyč. Následně se vydal sám ku brance Považanec, střílený centr z pravé strany skončila v rukou Hladkého. Vzápětí přišla další příležitost, Berger nacentroval na Krmenčíka, který střelou z úhlu dost zaměstnal Hladkého, k dorážce se ale nikdo z domácích nepropracoval. V 85. minutě Krmenčík z pravé strany předložil míč Hlinkovi, ten však minul.