PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý
    FANSHOP

Mladší žáci U12 v lize ani jednou neprohráli a stali se jejími mistry.

11. 6. 2015 | Redakce

Mladší žáci U12 v lize ani jednou neprohráli a stali se jejími mistry.

I poslední utkání sezony 2014/2015 mladší žáci U12 vyhráli, udrželi tak celosezónní sérii bez prohry a stali se mistry České ligy žáků U12 - skupiny B. Po utkání s Motorletem jim byly rodiči rozdány medaile a nakonec předán vítězný pohár.12. kolo, neděle 7. 6. 2015, 11:45, hř. Zbuzany
Motorlet Motorlet
2:9
(2:7)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Ulman, Spilka, Bárta, Mareš, Novotný, Beznoska, Štěpán, Jakoubek, Zíka, Hořt, Komárek, Teplý, Villaseca, Fojt, Loffler, Tomek, Hill, Krenciv, Korseko.

Ohlasy trenérů


Prohlédnout fotogalerii

Patrik Zeidler: "V závěrečném utkání ligové soutěže jsme již s jistotou konečného prvenství nastupovali ve Zbuzanech proti Motorletu Praha. V hodně okleštěné sestavě způsobené školami v přírodě jsme chtěli potěšit všechny příznivce především kvalitní hrou podpořenou vítězstvím a tedy dokončením bez jediné prohry. Úkol jsme splnili pouze z poloviny - konečná výhra je sice zasloužená, ale na jedné hrací ploše se jednalo spíše o boj, kterému chyběla kreativita, technika, nasazení a aktivita. Druhá naše polovina působila o poznání živěji a dokázala domácí dvakrát silně přehrát, což se mohlo projevit více také brankově. Kluci si však musí uvědomit, že sezona nekončí vítězstvím v soutěži, ale trénovat a hrát je potřeba na 100 % neustále. Nicméně závěrečné ovace, spojené s předáním medailí a krásného poháru od našich rodičů si kluci za pracovitost v celé této sezoně zasloužili. Nyní už nás čeká jen dvoudenní turnaj v Šardicích, kde se potkáme s moravskými a slovenskými týmy a poté fotbalové prázdniny."
 


Fotogalerie


Partneři klubu