13:9

(8:7)

15. kolo, Česká liga žáků U12B 2015/16

Meteor Praha

Sestava domácí: Sádlo – Tomeček D., Tomeček M., Laštůvka, Škoch, Hauser, Novotný, Rigo, Bačinský, Hunal, Kratochvíl, Mentberger, Procházka, Hubl, Špatenka, Cizner, Pavlovský, Slapnička, Babka, Ungerman, Drahovzal, Chlupáč.

• Branky: Chlupáč 4x, Bačinský 2x, Babka, Pavlovský 2x, Novotný, Slapnička, Škoch, Kratochvíl.
    Asistence: Pavlovský 2x, Škoch 2x, Novotný, Laštůvka, Bačinský, Chlupáč, Rigo, Špatenka, Hubl.

Jaroslav Žipaj: „V prvním domácím utkání jarní části jsme na Ruzyni přivítali pražský celek Meteoru. Hosté hrající „z bloku“ na rychlé protiútoky nám tímto způsobem hry dělali problémy především v úvodní části na jedné straně, kde dohráli v úvodních minutách téměř všechny tyto akce a my jsme prohrávali 1:4. Přepnutí do obranné činnosti po ztrátě míče v této části utkání bylo žalostně pomalé a i spolupráce stoperů s brankářem a středním def. záložníkem byla mizivá. Kluky to ale nepoložilo, dál byli herně aktivní a postupně si vypracovávali více možností k zakončení. Nakonec jsme sice na této polovině prohrávali po poločase 5:6, herně jsme ale rozhodně nezklamali (až na ta řešení situací v naší obranné třetině). Ve II. poločase jsme byli nadále aktivnějším a hernějším týmem a navíc se kluci dokázali částečně poučit z I. poločasu a soupeři už před naší brankou tolik nedovolili. Děkujeme soupeři za předvedenou hru, kterou nám to dokázal takto zkomplikovat.“