PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola

Mladší dorost U17 se střetl s Táborskem

23. 1. 2017 | Redakce

Mladší dorost U17 se střetl s TáborskemPo turnaji v Německu a utkání v Liberci to byl první zápas, kde se kategorie U17 sešla na hřišti v plném počtu. Ačkoli kluci otevřeli jako první skóre, Táborsko se prosadilo celkem pětkrát, na což naši dokázali reagovat dvěma brankami v závěru zápasu.

PU, sobota 21. 1. 2017, 10:00, Milevsko
Táborsko Táborsko

Dukla Praha: Kundrát - Rattay, Švarc (40. Novák), Vilímek (40. Veniger), Popovič (60. Vilímek) - Trávníček (60. Švarc), Soukup, Kozel (60. Jeřábek), Houha, Hodek, Fyman.
Branky Dukly: 2. a 74. Veniger, 78. Hodek.

Jan Roule: "V dnešním zápase se nakumulovala touha a odhodlání ukázat své schopnosti a paradoxně se to obrátilo v náš neprospěch jelikož nám to nedovolilo se na hřišti uvolnit a ukázat své maximum. Velký problém byl dnes první dotek s míčem, pohyb hráčů bez míče a komunikace mezi hráči. Jsem rád, že jsme i za nepříznivého stavu neustále pracovali a byli odměněni dvěma brankami v závěru utkání a věří, že je jen otázkou času, kdy v zápase ukážeme obrovskou kvalitu, stejnou jako hráči předvádí v trénincích."