Kunice zvítězily vysoko nad Strakonicemi!

29. 3. 2014 | Redakce

Kunice zvítězily vysoko nad Strakonicemi!

Pět branek a spousta šancí, tak lze popsat zejména druhý poločas utkání naší farmy s týmem Strakonic. Po nepříznivém poločase 1:0 pro domácí, padala od 52. minuty jedna branka za druhou, a tak Kunice slaví svou první letošní výhru 5:1 nad farmou Dynama České Budějovice.21. kolo, sobota 29. 3. 2014, 10:15, Strakonice
Strakonice Strakonice
1:5
(1:0)
KuniceKunice

Strakonice: Hajdušek – Lerch, Tomášek, Viták, Havelka – Čadek (55. Slavík), Hurka (79. Horák), Kadula, Petráň, Wermke (62. Schertler) – Radouch.
Kunice: Tetour – Ilko, Jeřábek, Kucalas, Juroška – Balšánek, Farkaš (58. Kordiak), Frycer (83. Štancl) – Kotlík (75. Jíra), Svoboda, Rejhon.
Branky: 25. Wermke - 52. Balšánek, 65 a 72. Svoboda, 68. Jeřábek, 85. Jíra. ŽK: 16. Kadula, 24. Čadek, 53. Havelka, 64. Slavík. Rozhodčí: Váňa – Duchoň, Štrincl.

Komentář

První větší šanci utkání si připsaly domácí Strakonice, Wermke prošel středem hřiště a vypálil na vzdálenější tyč, míč proletěl vedle branky. Na druhé straně o dvě minuty později házely Kunice aut, k míči běželi hned dva hráči naší farmy, ale míč včas odkopl z malého vápna obránce domácích. V 19. minutě přišla další velká příležitost hostí, z rohového kopu pálil Balšánek, střelu vyrazil Petráň k Rejhonovi, který minul. O šest minut později už padla branka, Wermke obral Kunice o míč ve středu hřiště a sám s pomocí tyče Tetoura prostřelil - 1:0. Daleko od vyrovnání neměla následná akce hostí, Fryčer ukázkově naskočil na vysoký míč a mířil do protipohybu Hajduška, ten prsty vyráží. Poté přišly dvě šance Strakonic, nejprve Hurka obstřelil zeď hostí a Tetour vyrazil, neúspěšná byla i střela Wermkeho. Do konce poločasu měla příležitost ještě naše farma, Juroškův centr našel ve vápně Farkaše, který jen těsně minul.

Druhý poločas začal pro Kunice lépe, v 52. minutě ustál souboj po pravé straně vápna Svoboda, posunul do vápna Balšánkovi a ten se nemýlil - 1:1. Vzápětí byla odpískána penalta, Hajdušek ale Svobodovu střelu k tyči vyrazil a dorážející Kotlík nepochopitelně odkrytou branku minul. O tři minuty později měl šanci Balšánek, metr před brankovou čárou ale prázdnou branku přestřelil. V 64. minutě se podruhé radovaly Kunice, za obranu si naběhl Svoboda a technickým obloučkem domácího brankaře překonal - 1:2. O pár minut později se do tutové šance dostal Balšánek, Hajduška ovšem nepropálil. Následovaly dva góly Kunic, nejdříve poslal míč za brankovou čáru Jeřábek, ke kterému propadl centr z rohu, o čtyři minuty později skóroval podruhé Svoboda krásnou střelou z hranice velkého vápna. Chvíli na to prostřelil Hajduška Tenkl, míč ale z brankové čáry v poslední chvíli vykopla strakonická obrana. A padla i pátá branka, Jíra bez větších problémů pronikl do vápna a skulzem poslal míč do branky - 1:5.

Ohlasy trenérů

 


Fotogalerie


Partneři klubu