PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

Kunice: Úvodní kolo jara bez bodu

9. 3. 2014 | Redakce

Kunice: Úvodní kolo jara bez bodu

První jarní kolo nedopadlo pro Kunice dle jejich představ. Jedinou branku utkání vstřelila Chrudim ve 35. minutě, a i když si během druhého poločasu vytvořily Kunice spoustu střeleckých příležitostí, vstřelit branku se jim nepovedlo a utkání skončilo prohrou 0:1.18. kolo, sobota 8. 3. 2014, 14:30
Kunice Kunice
0:1
(0:1)
ChrudimChrudim

Kunice: Tetour – Ilko, Juroška, Štancl, Balšánek (72. Kordiak), Tenkl (59. Fryčer), Kotlík (83. Zaal), Rejhon, Svoboda (83. Kucalas), Farkaš, Jeřábek.
Chrudim: Mrázek – Adámek, Linhart, Radouš, Řezníček – Nadrchal (85. Malínský), Mastík (77. Holub), Vladyka (68. Luptovský), Vodrážka, Kesner (90+2. Vágner) – Vácha (88. Langr).
Branky: 35. Vácha. ŽK: 25. Kotlík - 79. Adámek.

Komentář

Lepší vstup do utkání měla hostující Chrudim, Vladyka z hranice šestnáctky pěknou střelou do levé šibenice protáhl domácího brankáře Tetoura, který krásným zákrokem vyrazil míč na rohový kop. Vzápětí podržel Tetour svůj tým podruhé, když vychytal střelu na přední tyči. O necelých patnáct minut později předvedl skvělý průnik Rejhon, nahrál pod sebe Balšánkovi, který ale mířil příliš vysoko. Ve 29. minutě trefil Mrázek, brankář hostí, napadajícího Tenkla, od kterého se míč odrazil ku brance a jen těsně ji minul. Deset minut před koncem poločasu vstřelila Chrudim branku, když zhruba z penaltové vzdálenosti Vácha překonal Tetoura ranou do protipohybu.

Do druhého poločasu vstoupily lépe Kunice, Tenkl křižnou ranou na vzdálenější tyč protáhl Mrázka, který míč zachytil. Další slibný pokus přidal Balšánek z malého vápna, bohužel napálil jednoho z chrudimských obránců. Tím však šance Kunic na vyrovnání neskončily, Juroška nacentroval na volného Svobodu, který opět střelou z voleje trefil pouze chrudimského obránce a v posledních deseti minutách netrefil hlavou branku jen o kousek Fryčer.

Ohlasy trenérů

 


Fotogalerie


Partneři klubu