FANSHOP

Juniorka zvládla přestřelku v Třinci

13. 11. 2016 | Redakce

Juniorka zvládla přestřelku v Třinci

Hráči Juniorky pokračují v divokých výsledcích. Na skutečně obtížném terénu dokázali přestřílet domácí Třinec a vezou tak na Julisky všechny 3 body. O gólové zásahy se dvakrát postaral Šahini a po jednom si připsali Vlček s Brejchou.16. kolo, neděle 13. 11. 2016, 13:30, R. Labaje
Třinec Třinec
3:4
(1:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Třinec: Bocek - Benetka, Lanc, Hloch, Bujok (74. Chloň) - Samiec, Ižvolt, Tobiáš (46. Lasota) - Puczok (65. Latocha), Teplý, Žyla (65. Pleva).
Dukla Praha: Řepa - Stýblo, Kaník, Barták, Hájek - Luong (55. Kozel), Brejcha, Vlček - Šahiny (66. Brabenec), Edmond (72. Gábor), Vopat.
Branky: 24. Ižvolt, 48. Teplý, 90. Latocha – 42. a 61. Šahini, 11. Vlček, 86. Brejcha.
ŽK: 78. Lanc – 23. Luong Nguyen.
Rozhodčí: Machálek – Peřina, Antoníček

Komentář

Za silného sněžení se v 6. minutě odehrála první větší šance v zápase. Měli ji na svědomí domácí, když jeden z Třineckých utekl po pravé straně a prudce vypálil, ovšem Řepa jeho ránu dobře vyrazil. V 11. minutě šla do vedení Dukla. Po přihrávce ze středu hřiště unikl obraně ADAM VLČEK, který podél vybíhajícího brankáře Boceka zamířil přesně k tyči. Srovnání přišlo ve 24. minutě. K přímému kopu se postavil Matej Ižvolt, který míč zakroutil přes zeď k tyči a Řepa se za jeho ránou pouze ohlédl. Tři minuty před koncem poločasu si hosté vzali vedení zpět. Po úniku na pravé straně přišel centr do druhé vlny na EDISE ŠAHINIHO, který z voleje levačkou napálil míč prudce do pravé šibenice. Hned po rozehráli mohli domácí podruhé v zápase vyrovnat. Jeden ze záložníků položil dva obránce a také brankáře, ale ve velké šanci mířil na kluzkém trávníku jen vedle odkryté svatyně soupeře.

Na začátku druhé půle bylo srovnáno. Po rozehrávce nakrátko následoval centr na zadní tyč, kam si naběhl volný Pavel Tobiáš a ve skluzu nasměroval míč ke vzdálenější tyči. Další šanci měli na svých kopačkách opět domácí. Konkrétně Žylova střela skončila nad Řepovým břevnem. Hosté šli potřetí v zápase do vedení po hodině hry. Edmond utekl obraně, ale nevystřelil a jen nahrál před prázdnou branku EDISI ŠAHINIMU, který přidal pohodlně svůj druhý zásah v zápase. O pár chvil později se střídající Brabenec mohl zapsat mezi střelce, ale přízemní ranou těsně minul pravou tyč branky domácích. Čtvrtý gól přidali hosté v 87. minutě. Na okraji vápna se k míči dostal ONDŘEJ BREJCHA, který umístěnou ranou poslal balón přesně k pravé tyči. V nastaveném čase ještě využil zaváhání dukelské obrany Mário Latocha, který snížil na rozdíl jedné branky, ale nic víc se už v utkání nestalo.

Ohlasy trenérů

Jan Roule: Zápas v Třinci se odehrál za silného sněžení, což se projevilo na kombinační hře obou týmů. Zápas byl velice rychlý, plný soubojů a nepřesností. Rozhodujícím faktorem byla vůle, oddanost a touha zisku tří bodů.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu