FANSHOP

Juniorka zvítězila nad Plzní

25. 2. 2018 | Redakce

Juniorka zvítězila nad Plzní

Další úspěch si připsala dukelská juniorka, když po vyhraném derby proti Slavii zdolala i Viktorii Plzeň. O čtyři branky v soupeřově síti se dvěma přesnými zásahy postaral Djuranovič a po jednom přidali Schranz a Šimek.19. kolo, neděle 25. 2. 2018, 13:00, Juliska UMT
Dukla Praha Dukla Praha
4:1
(1:1)
Viktoria PlzeňViktoria Plzeň

Dukla Praha: Hruška – Douděra (c), Petryk (89. Neca), Šimek, Preisler - Lauko, Zubashivskij, Král (76. Kolman) - Greš (86. Burget), Djuranovič, Schranz.
Viktoria Plzeň: Sváček – Suchý (73. Pek), Pihrt (86. Plecitý), Kada, Vilček, Řezáč, Ryška, Živulič, Pavlík (c), Pek O., Arzberger (68. Holík).
Branky: 7. Djuranovič, 68. Djuranovič, 72. Šimek, 76. Schranz – 14. Řezáč.
ŽK: 45. Petryk – 33. Pihrt, 34. Pavlík.
Rozhodčí: Lerch – Novák, Vlasjuk.
Diváci: 50

Komentář

Domácí udeřili hned z první útočné akce v utkání. V 7. minutě se trefil UROŠ DJURANOVIČ. O chvíli později zakončoval jeden z plzeňských fotbalistů po rohovém kopu pouze vedle Hruškovy brány. Ve 14. minutě se fotbalistům Viktorie podařilo vyrovnat stav utkání. Na konci celé akce byl úspěšný střelec Petr Řezáč. Na opačné straně nemusel plzeňský gólman Sváček zasahovat proti střele domácího týmu. Naopak hostující brankář podržel svůj tým čtyři minuty před koncem prvního poločasu.

Po změně stran nejprve Hruška zneškodnil střelecký pokus hostujícího týmu. Poté ale již udeřila domácí Dukla. Svým druhým gólem se o to v 68. minutě postaral černohorský střelec UROŠ DJURANOVIČ. Třetí branku zaznamenal v 72. minutě po rohovém kopu DAVID ŠIMEK a zajistil týmu z Julisky dvougólové vedení. Třetí přesný zásah během devíti minut měl v 76. minutě na svědomí IVAN SCHRANZ, který tak dal výsledku utkání konečnou podobu. Dukla si poradila se Západočechy v poměru 4:1.

Autor fotografie: FCVP/Ladislav Nussbauer
Kompletní fotografie: lnfoto.eu

Ohlasy trenérů

Michal Kolomazník: "Svižně odehraná půle, na obou stranách po jedné brance a nevyužité šanci. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu a čekalo se, který tým půjde do vedení. Nám se následně podařilo proměnit nabídnutou brejkovou situaci a během dalších devíti minut jsme přidali dvě branky, které definitivně rozhodly o výsledku utkání."

 


Fotogalerie


Partneři klubu