Juniorka zakončila podzim remízou proti Mladé Boleslavi

4. 12. 2017 | Redakce

Juniorka zakončila podzim remízou proti Mladé Boleslavi

Dukelští hráči se na Julisce představlili naposledy v končícím kalendářním roce. Zásluhou přesné trefy Lohoydy remizovali se středočeským celkem 1:1 a připsali si do tabulky juniorské ligy šestnáctý bod v sezoně.17. kolo, neděle 3. 12. 2017, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(0:1)
Mladá BoleslavMladá Boleslav

Dukla Praha: Czehowsky – Douděra, Král, Šimek, Luong (C) - Vyleta, Kozel, Dancák - Lohoyda, Brabenec, Greš.
Mladá Boleslav: Truksa – Komma, Klíma, Kühnel (C), Košek, Mansfeld (77. Para), Machů, Dohnalík (84. Pour), Zabilanský, Kopa, Vukadinovič.
Branky: 62. Lohoyda – 37. Dohnalík.
ŽK: 21. Vyleta, 90. Brabenec.
Rozhodčí: Matějček – Vít, Vodrážka.
Diváci: 100

Komentář

Fotbalisté Dukly odstartovali poslední soutěžní zápas roku střelou hned v první minutě utkání, která však do vymezeného prostoru mezi třemi tyčemi nemířila. Obdobná situace se odehrála i v 6. minutě utkání. Premiérový pokus, který mířil do prostoru branky, si připsali hostující hráči. Czehowsky v dukelské bráně však svůj tým podržel dobrým zákrokem. Dukla si udržovala herní převahu, ale k brankovému vyústění to zatím nevedlo, přestože střeleckých pokusů bylo na obou stranách k vidění poměrně hodně. Stav zápasu se tak poprvé měnil až ve 37. minutě. Celkově pátá střela hostí do prostoru brány skončila za zády domácího brankáře. Autorem gólu byl Michal Dohnalík a zajistil tím svému týmu poločasové vedení.

Dukelští hráči i po změně stran drželi míč na svých kopačkách o poznání více než jejich soupeř, což se téměř vyplatilo v 57. minutě, kdy se jim podařilo překonat gólmana Truksu, ale branka nakonec nebyla na pokyn hlavního sudího Matějčka uznána. Avšak domácí nemuseli smutnit příliš dlouho. V 62. minutě se dočkali vyrovnání, o něž se postaral MIKAILO LOHOYDA po přesné Laukově přihrávce. Po vyrovnávacím gólu si domácí vytvořili ještě několik zajímavých příležitostí ke skórování, ale bohužel scházela přesnost a většina z nich Truksu přímo neohrozila. Dukla se tak s podzimem rozloučila remízou 1:1.

 


Fotogalerie


Partneři klubu