PORTRÉTY Z JULISKYDavid Bezdička

Juniorka v utkání s Táborskem nebodovala

29. 4. 2013 | Redakce

Juniorka v utkání s Táborskem nebodovala

Po bezbrankovém prvním poločase bylo nakonec Táborsko úspěšnějším celkem. Juniorka prohrála 1:3, kdy jedinou branku vstřelil Kunič. Za domácí tým se prosadil Pavel Radoš, který je v Táborsku z Dukly na hostování.

28. kolo, pondělí 29. 4. 2013, 17:00, SA Soukeník
Táborsko Táborsko

Táborsko: Varyš – Gallo, Kukučka (66. Kluzák), Radoš, Holub, Hric, Vukadinovič (89. Brůžek), Prášek (63. Kutner), Sazma (62. Čivič), Turek, Stoszek (84. Stránský)
Dukla Praha: Malý – Juroška, Jeřábek, Podkul, Hrazdíra - Čapek (54. Svoboda), Acosta (71. Farkaš), Fryčer - Kotlík (54. Kunič) Micka (62. Milec), Jíra (66. Solař).
Rozhodčí: Pechanec – Ratajová, Štefan. Karty: ŽK: 83. Kluzák (TAB) – 90. Kunič (DUK). Branky: 55. Vukadinovič, 71. Stoszek, 89. Radoš – 66. Kunič

První větší příležitost utkání měl Acosta, který šikovně obhodil brankáře domácích, ale nepovedla se mu finální přihrávka. Následovaly dvě větší šance Táborska. Nejprve vychytal Kukučku Malý a o pět minut později se snažil brankáře Dukly přehodit Vukadinovič, ale nakonec z toho nic nebylo - brance zabránil Hrazdíra společné s brankářem Malým.

V 18. minutě měl velkou šanci Stoszek, Malý ale jeho střelu vychytal a při dorážce už nebezpečí nehrozilo. Ve 35. minutě střílel Vukadinovič, ale Malý opět úspěšně zasáhl. Ve 44. minutě se znovu ozvala Dukla, Čapkovu pumelici schytal Gallo přímo do hlavy! V prvním poločase ale nakonec branka nepadla.

Druhé dějství už ale utnulo čekání na gól. V 55. minutě se prosadil táborský Vukadinovič, který překonal svou střelou brankáře Malého - 1:0. O šest minut později mohla Dukla odpovědět, ale střela Svobody skončila těsně vedle.

O dalších pět minut už ale bylo vyrovnáno! Ve vápně se nejrychleji zorientoval Kunič - 1:1! Ovšem Táborsko bylo proti nerozhodnému stavu a v 71. minutě se prosadil Stoszek a poslal Táborsko do vedení 2:1.

V 87. minutě mohl vyrovnat Fryčer, ale Varyš s námahou jeho prudkou střelou vyrazil. No a o dvě minuty později se prosadil Pavel Radoš, který je v Táborsku na hostování právě z Dukly. Tento obránce tak udělal tečku za utkáním a zvýšil na konečných 3:1.

Jaroslav Peřina: "Dnešní utkání jsme prohráli zaslouženě. Dle mého pohledu se hráči k utkání postavili zády. První poločas byl bez nasazení, neplnili jsme věci, které jsme si řekli během předzápasové přípravy, kdy jsme chtěli praktikovat náš herní styl, ke kterému jsme se vůbec nedostali. A nemyslím si, že by to bylo zrovna tím, že nám to soupeř nedovolil. Ve druhém poločase jsme se to snažili změnit, bohužel jsme po třech našich nedůslednostech v obraně dostali branky. Ty situace se stále opakují, budeme se jim muset věnovat více v tréninku. Dnes v naší hře vůbec nebylo to, co tam být má a my si nemůžeme dovolit ztrácet zápasy takovýmto způsobem."