PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Juniorka přesvědčivě zvítězila v Českých Budějovicích

21. 5. 2017 | Redakce

Juniorka přesvědčivě zvítězila v Českých Budějovicích

Dukla v předposledním kole Juniorské ligy nezaváhala a z jihu Čech si odvezla všechny tři body. Upevnila si tak pozici na osmém místě tabulky. O branky v soupeřově síti se postarali dvougólový Douděra, Lauko a Šimek. Závěr sezony odehraje v neděli 28. května od 10.15 hod. na Julisce proti Teplicím.29. kolo, neděle 21. 5. 2017, 11:00
Č. Budějovice Č. Budějovice
1:4
(1:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Č. Budějovice: Rotbauer – Dolejšek (76. Rottenborn), Jenne, Tomášek, Bálek, Krejčí, Blažek (70. Smetana), Rauscher (76. Kubata), Kadlec, Collin (52. Škoda), Vlk (46. Fišer).
Dukla Praha: Czehowsky – Hájek (46. Kondrlík), Šimek, Stýblo, Kaník - Brejcha (61. Kozel), Bezpalec, Dancák - Douděra, Brabenec (76. Luong), Lauko.
Branky: 3. Bálek – 52. a 77. Douděra, 38. Lauko, 50. Šimek.
ŽK: 62. Tomášek, 83. Kadlec – 76. Douděra.
Rozhodčí: Severýn – Polák, Urban.

Komentář

Domácí Dynamo šlo do vedení hned zkraje zápasu. Tím, kdo se prosadil, byl Lukáš Bílek. Po inkasované brance se Dukla okamžitě stala aktivnějším týmem a její tlak postupně narůstal. Z něj resultovalo vyrovnání v 38. minutě, které zařídil TOMÁŠ LAUKO.

Pět minut po změně stran se hosté ujali vedení. Rotbauera v českobudějovické bráně překonal DAVID ŠIMEK. Neuplynuly ani dvě minuty a hráči Dukly přidali třetí přesný zásah, o který se zasloužil DAVID DOUDĚRA. Poté Pražané bez větších obtíží kontrolovali pohodlné dvoubrankové vedení. V 77. minutě přidali hosté závěrečný čtvrtý zásah do domácí sítě. Podruhé v utkání se mezi střelce zapsal DAVID DOUDĚRA.

Ohlasy trenérů

Michal Kolomazník: "Vstup do utkání se nám opět nepovedl, soupeř šel už ve 3. min. do vedení, možná právě tak brzo obdržená branka nás probrala. Záhy nás bylo plné hřiště a vytvářeli si šance a po jedné takové jsme byli do poločasu úspěšní. Do druhé půle jsme doslova vletěli a v krátkém sledu přidali další dvě trefy. Po zbytek utkání jsme hru kontrolovali, přidali ještě jednu branku a zaslouženě si odvezli vítězství."

 


Fotogalerie


Partneři klubu