PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Juniorka porazila Viktorii Plzeň

30. 4. 2017 | Redakce

Juniorka porazila Viktorii Plzeň

Pravda, zápas ovlivnily dvě červené karty, po nichž dohrávali hosté v devíti, ale i před prvním vyloučením hrála Dukla velmi dobře a po Brandnerově gólu šla do vedení. Po přestávce ještě potvrdili jednoznačnou záležitost Bilovský s Brejchou.26. kolo, neděle 30. 4. 2017, 10:15, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(1:0)
Viktoria PlzeňViktoria Plzeň

Dukla Praha: Hruška – Douděra, Kaník, Šimek, Preisler (79. Stýblo) - Bilovský (72. Luong), Brejcha, Kozel (K) (46. Dancák) - Vlček, Brabenec (83. Šahini), Brandner (67. Gábor).
Viktoria Plzeň: Sváček (K) – Teršl, Vacovský, Hlavatý (85. Novák), Kadar, Suchý, Kopřiva, Skála, Rychnovský, Havel (85. Řezáč), Mudra (79. Debellis).
Branky: 20. Brandner, 48. Bílovský, 82. Brejcha – 88. Rychnovský
ŽK: 53. Vlček, 60. Brabenec – 51. Havel, 90. Teršl
ČK: 30. Skála, 76. Suchý
Rozhodčí: Černý – Pfeifer, Podaný

Komentář

Jako první se z gólového úspěchu radovali hosté, když Kopřiva nasměroval míč v tyči. Celé akci však předcházelo ofsajdové postavení, a tak branka nemohla být uznána. V 16. minutě vyrazili domácí hráči do rychlého brejku, který zakončoval Vlček střelou do spojnice břevna a tyče. Na druhé straně rozehráli Plzeňští rohový kop nakrátko, po němž se Hlavatý propracoval až před Hrušku, který mu jeho počínání překazil. Vzápětí se již skóre měnilo. Douděra centroval uvnitř šestnáctky na vzdálenější tyč, kde našel PATRIKA BRANDNERA, jehož úlohou bylo jen poslat míč do prázdné brány. O pět minut později byla Dukla blízko druhému střeleckému úspěchu, ale proti se postavil gólman Sváček, který vyškrábl hlavičku směřující do šibenice. Přesně po půl hodině hry nastala velká komplikace pro Plzeň. Tomáš Skála na levé straně nevybíravě zajel skluzem do Douděry, od sudího viděl rovnou červenou kartu a musel odkráčet předčasně do sprch.

Početní výhody dokázali Pražané využít 3 minuty po změně stran. FREDERIK BILOVSKÝ si na hranici pokutového území narazil se spoluhráčem a poté technickou střelou na zadní tyč překonal hostujícího brankáře. V následujících minutách Dukla jasně kontrolovala hru. Kaníkova střela proletěla kousek nad břevnem. Od 76. minuty dohrávali Viktoriáni v devíti. Opět bez předchozího varování tasil rozhodčí rovnou červenou kartu, jejímž adresátem byl Martin Suchý. Domácí potvrdili svoji dominanci v 82. minutě, kdy Dancák našel parádní přihrávkou nabíhajícího ONDŘEJE BREJCHU, který uklidil míč pod břevno. Gól hostů z 88. minuty už vítězství domácích neohrozil. Z pokutového kopu se prosadil Martin Rychnovský.


Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Michal Kolomazník: "Utkání ovlivnily dvě červené karty, které obdržel soupeř. Začátek sice patřil Plzni, ale už před první červenou jsme šli po pěkné akci do vedení a bylo na nás, jak kvalitně si poradíme v převaze hráčů na hřišti. Po další brance ze začátku druhé půle, bylo v podstatě rozhodnuto a třetí branku jsme vstřelili v době, kdy dohrával soupeř v devíti. Přesto se plzeňským podařilo v úplném závěru snížit z penalty a to zaslouženě, jelikož i v oslabeni se snažil na výsledku po zbytek utkání něco změnit."

 


Fotogalerie


Partneři klubu