Teď začne
vojna!

Juniorka podlehla Mladé Boleslavi

2. 9. 2013 | Redakce

Juniorka dnes nastoupila v rámci 8.kola Juniorské ligy na půdě Mladé Boleslavi, na kterou bohužel nestačila a prohrála 0:4. Nutno podotknout, že za tým z města automobilů nastoupilo několik hráčů "A" týmu.

8. kolo, pondělí 2. 9. 2013, 15:00
Mladá Boleslav Mladá Boleslav
4:0
(2:0)

Mladá Boleslav: Hankič – Smejkal, Skořepa (46. Šimek), Vraštil, Štoček (82. Živnůstka), Eliáš, Klobása (66. Mehanovič), Tvrzník, Bořil (86.Fidrich), Brunclík (68. Klíma), Jeslínek
Dukla Praha: Malý – Juroška, Preisler, Reiter, Hrazdíra - Milec (68. Hrazdíra), Tetour, Brejcha - Vopat (58. Kolmistr), Toman - Kunič (68. Bartůněk)
Branky: 4. Reiter (vla.), 7. Klobása, 57. Jeslínek, 61. Bořil. ŽK: 36. Brunclík (MBL) – 39. Reiter (DUK). Rozhodčí: Hrabovský – Černý, Melichar.

Mladá Boleslav měla raketový vstup do utkání, po 7 minutách vedla již 2:0. První branku si vstřelila hostující Dukla po autovém vhazování, druhý gól přidala Mladá Boleslav v 7.minutě, kdy z levé strany přišel centr do brankoviště na Klobásu, jenž uklidil míč hlavou do prázdné brány. Dukla mohla v 11.minutě zareagovat snižující brankou Tomana, jeho parádní střelu vychytal neméně dobrým zákrokem boleslavský brankář.

V 17.minutě využil Reiter chyby domácích a hnal se v sólu dopředu. Nakonec ho dohnal jeden z domácích hráčů, který míč tečoval na roh. Ve 33.minutě měla Dukla další šanci, Toman přihrával na volného Kuniče, který příliš otálel a Tvrzník ho pak zblokoval. Pak ještě mohl střílet Preisler, ale gól nakonec nepadl.

První střelu ve druhém poločase měl na starost Eliáš, ale mířil vysoko nad. V 57. minutě přišla další branka v síti brankáře Malého, z levé strany se prosadil Jiří Jeslínek. Na 4:0 zvyšoval o několik okamžiků později další hráč boleslavského "A" týmu Jan Bořil, který oběhl hostujícího obránce i brankáře a z úhlu zamířil do sítě Karla Malého.

V 77.minutě způsobila rozruch v obraně domácích nepovedená malá domů, kdy na brankáře Hankiče dotírali dva hráči Dukly, naneštěstí pro Duklu ale brankář boleslavských situaci zvládl. V 89.minutě střílel velice nebezpečně Fidrich, ale Malý bravurně zasáhl. Mladé Boleslavi jsme tak nakonec podlehli 0:4.

Trenér Richard Polák řekl o utkání: "Věděli jsme o kvalitách dnešního soupeře, které jsme chtěli eliminovat zvolenou taktikou. Bohužel našimi individuálními chybami, jsme dostali soupeře do hry a dovolili mu vstřelit dvě branky. Pak jsem přešli k aktivnější hře. Ta nám přinesla několik brankových příležitostí, které jsme nedokázali proměnit. Ve druhém poločase jsme za to byli potrestáni dalšími brankami. Nezbývá než pogratulovat soupeři k zaslouženému vítězství."