Junioři se střetli s třetiligovými Dobrovicemi

18. 7. 2015 | Redakce

Junioři se střetli s třetiligovými Dobrovicemi

Juniorka Dukly hrála své druhé utkání v této letní přípravě, a to na svém soustředění v Nymburce proti nováčkovi třetí ligy Dobrovicím. Tento ambiciozní celek od Mladé Boleslavi přijel s mnoha zkušenými hráči, kteří se protočili i ve druholigových celcích.PU, sobota 18. 7. 2015, 10:00, SC Nymburk
Dukla Praha Dukla Praha
1:3
(1.0)
DobroviceDobrovice

Dukla Praha: Vávra (76. Řepa) - Mejdr, Troníček, Kozel (61. Cvrček), Bohánek (61. Kulikov) - Vokoun (46. Bezpalec), Jakab (46. Hajdarevič), Farkaš (61. Petrák) - Bezdička (56 Slicha), Gajecký (46. Beneš), Kolařík (46. Cabejšek).
Branky: 15. Kozel.

Ohlasy trenérů

Libor Pala: "Tentokrát mladí fotbalisté drželi krok s dospělými hráči a v některých fázích byli i lepší a dokázali si vytvořit brankové příležitosti. Kromě posledních deseti minut prvního poločasu mladí hráči drželi soupeře presinkem na jeho půli a soupeř podnikal rychlé protiútoky. První gól padl už v 15. minutě po rohu Bezdičky a naskočení Troníčka který trefil tyč a dorážku do sítě zpečetil Kozel. O půlce trenéři vystřídali 4 hráče a okolo 60. minuty opět další čtyři. Kvalita hry v těchto fázích šla trochu dolů ale koncovka utkání, zhruba posledních 10. minut, byla opět v režii Dukláků. V posledních fázích hry si mladí hráči vytvořili tři čisté gólové šance ale bohužel je nedokázali proměnit. Soupeř vyrovnával ve 48. minutě po centru z boku kde špatně ustoupila obranná čtyřka. Druhou branku Dukla inkasovala v 80. minutě po individuálním zkratu či kiksu jednoho obránce který v podstatě přihrál soupeři. Poslední třetí gól byl opět smolný, v úplném závěru utkání a to že nastřelený míč se odrazil přes brankáře do prázdné brány."
 


Fotogalerie


Partneři klubu