3:1

(1:0)

2. kolo, 2. liga 2010/11

FC Vysočina Jihlava

Sestava domácí: Rada - Hašek, Vorel, Šmíd, Mičic - Malý (90. Kučera), Šiml, Hanousek - Svatonský (59. Přeučil), Chigou, Berger (68. Nečas).

Sestava hosté: Uvarenko - Da Silva, Tlustý, Šimáček, Gavrič - Tecl (66. Krutý), Görner, Dort, Karlík, Dolejš (84. Zelinka) - Bača (55. Šimonek).

• Branky: 12. a 90.+2 Chigou, 73. Hašek. ŽK: Hašek, Šmíd - Da Silva, Gavrič. Rozhodčí: Adam - Košec, Pospíšil.
  • Diváci: 513
Druhý zápas, druhé vítězství. Fotbalisté Dukly zdolali v domácím utkání Jihlavu 3:1 a po dvou odehraných zápasech mají plný počet bodů. Dvě branky vstřelil Dani Chigou, jeden zásah si připsal Pavel Hašek.

Luboš Kozel (trenér Dukly): „Tohoto vítězství si musíme nesmírně cenit, protože musím uznat, že Jihlava byla velmi dobrá. Výhra rozhodně nebyla jednoznačná, i když podle výsledku tak vypadá. Jsem spokojen s prvním poločasem, kdy jsme podobně jako v Čáslavi dali z první šance gól. To nás uklidnilo. Dopředu jsme v prvním poločase hráli poměrně slušně, několikrát chybělo jen málo...

Ve druhém poločase jsme na to bohužel nenavázali, zase jsme z aktivity trochu ubrali. Ale bylo to i dílem toho, že soupeř byl velmi kvalitní. Co se defenzivy týče, myslím, že jsme byli na Jihlavu takticky velmi dobře připraveni. Nejlepší hráč Dolejš se dneska tolik neprosadil a myslím, že i díky tomu jsme to utkání výsledkově zvládli, i když jsme to potvrdili až v poslední minutě.“