Jasné vítězství. Dukla sestřelila béčko Sparty čtyřmi góly

Přípravné zápasy 2020/2021 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Kotek – Dudl, Frýdek, Gabriel, Gelashvili, Chervak, Jonáš, Novotný, Pudhorocký, Turyna, Tvaroh.
Náhradníci: Dao, Hucek, Konopásek, Okeke, Ryneš, Sejk, Szewieczek, Vácha.

Sestava hosté:

První poločas: Kinský – Ayong, Piroch, Kovernikov – Souček, Krunert, Barac, Lauko, Kozel – Hadaščok, Faleye.
Druhý poločas: Štovíček – Chlumecký, Fišl, Mentberger – Studnička, Doumbia, Koval‘, Ullman – Fábry, Sklenář, Šebrle.

• Branky: 84. Hucek – 10. Faleye, 57. Fábry, 61. a 69. Ullman. ŽK: Šebrle (DUK). Rozhodčí: Severýn – Starý, Les.
Premiérový gól Sundaye Faleye, dvě trefy Ondřeje Ullmana a jeden zásah Marka Fábryho. Dukla ve druhém zápase Tipsport ligy nastřílela rezervě Sparty čtyři góly a došla si pro jasné vítězství.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý (Dukla Praha): „Nebyli jsme spokojeni s prvním poločasem na Slavii, kde jsme se nedrželi principů naší hry. Úkolem pro dnešní utkání tak bylo, aby se obě naše jedenáctky těchto nastavení držely. To se povedlo. Ukázalo nám to i několik zajímavých individuálních výkonů a samozřejmě výsledek. Ten je cenný, protože porazit jakoukoliv Spartu je pro hráče povzbuzením. Myslím si, že zápas měl vysoké parametry. Sparta má v sestavě zajímavé hráče a hraje podobný fotbal jako my.“