Jasné vítězství. Dukla nastřílela Chrudimi čtyři góly

4. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2021/22

MFK Chrudim

Sestava domácí:

Rada – Barac, Piroch, Kulhánek, Ruml – Peterka (83. Kovernikov), Cienciala (68. Kozma), Kozel (68. Bin) – Faleye, Buchvaldek (83. Kott) – Fábry (77. Pázler).

Sestava hosté:

Mikulec – Hašek, Drahoš, Fišl, Průcha – V. Řezníček (53. Čáp), J. Řezníček, Kesner (74. Tkadlec), Breda (46. Juliš) – Rybička (65. Surmaj), Šípek (65. Šplíchal).

• Branky: 13. Buchvaldek, 42. Peterka, 45. Kozel, 50. Faleye – 31. Hašek. ŽK: Peterka, Fábry – Průcha, Kesner. Rozhodčí: Dubravský – Bureš, Líkař. Střely na bránu: 6:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:7. Držení míče (v procentech): 45:55.
Dukla na začátku sezony pokračuje ve výborných výkonech. V zápase 4. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY jsme doma na Julisce přejeli Chrudim 4:1, když jsme tři góly dali už v první půli.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Jsme rádi za vítězství. Chrudim určitě nebyla jednoduchým soupeřem. Měli jsme slušný vstup do zápasu, kdy se nám podařilo i skórovat. Pak nás přibrzdilo vyrovnání, ale skvěle jsme zvládli závěr půle a přidali dvě branky. V kabině jsme si řekli, že chceme být dál aktivní. Tušili jsme, že potřebujeme dát ještě jeden gól. To se brzy stalo. Nelíbilo se mi, jak jsme závěr dohrávali, ale jinak jsem spokojený. Vítězství nám chutnají, je to znát na atmosféře v kabině. Ale nepřeceňujeme to, jsme pořád na začátku.“