Generálku sehrála juniorka proti třetiligovému Litoměřicku

11. 2. 2019 | Redakce

Generálku sehrála juniorka proti třetiligovému Litoměřicku

V ofenzivně laděném utkání vstřelila juniorka soupeři šest branek po krásných akcích a jedné standardní situaci. Zimnní příprava se tímto uzavírá, o víkendu čeká naše kluky první ostré utkání jara.PU, sobota 9. 2. 2019
Dukla Praha Dukla Praha
6:1
(3:0)
LitoměřickoLitoměřicko

Dukla Praha: Šťovíček – Douděra, Korček, Mašek, Šolaja – Dancák, Kott (50. Kubů), Doumbia (55. Kosík) – Kolman (46. Schneider), Kubů (46. Vyleta), Lauricella.
Branky Dukly: 14. Douděra (Kott), 19. Dancák (Kott, Doumbia), 25. Mašek (Kott), 52. Douděra (Doumbia, Kubů), 64. Kubů (Lauricella, Kosík), 68. Kubů (Korček, Kosík).

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "S výjimkou krátkých pasáží v úvodu obou poločasů jsme kontrolovali hru a hlavně v prvním poločasu měla naše hra vysokou kvalitu. Postupně se prosadili střelou z osmnácti metrů Douděra, po přímočaré akci středem Dancák a hlavou po rohovém kopu Mašek. Druhý poločas ovlivnila chystaná i vynucená střídání a naše hra chvílemi postrádala plynulost z prvního poločasu. I přes to jsme se dokázali opět třikrát střelecky prosadit po pěkných přímočarých akcích (svou druhou branku vstřelil Douděra a další dvě přidal Matyáš Kubů)."

 


Fotogalerie


Partneři klubu