Farma s týmem SK Zápy nebodovala

12. 11. 2013 | Redakce

Farma s týmem SK Zápy nebodovala

Na těžkém terénu soupeřova hřiště podlehla farma TJ Kunice svému protivníkovi 3:0. "Herně jsme byli lepším mužstvem, ale stále nám chybí agresivita okolo pokutového území," uvedl pro web trenér Jaroslav Peřina.14. kolo, neděle 10. 11. 2013, 14:00
Zápy Zápy
3:0
(2:0)
KuniceKunice

Zápy: Pařízek – Šulc, Málek, Hakl, Petržílka, Bohm, Kovařík, Havránek, M. Svoboda, Jelínek, V. Svoboda.
Kunice: Tetour - Ilko, Jeřábek, Štancl, Radoš - Baleani (80. Micka), Ouedraogo, Balšánek - Čapek (65. Rejhon), Jíra, Nestor (56. Svoboda).
Branky: 5. Havránek, 30. Petřžílka, 88. Jelínek. ŽK: 21. Baelani. Rozhodčí: Němec – Štuk, Hrkal.

Ohlasy trenérů

Trenér Jaroslav Peřina řekl o utkání:? "Výsledek vypadá tak jednoznačně, že jakékoliv hodnocení je velmi těžké. Prohráli jsme 3:0 ze čtyř střel na branku, a to ještě dvě byly po standardních situacích. Je na pováženou, když dostaneme branky od hráčů, které má hlídat jeden určený hráč a ten si opakovaně nesplní své povinnosti. Bránění je o osobní zodpovědnosti a kdo není zodpovědný vůči týmu, nemůže v dalším utkání hrát. Herně jsme byli lepším mužstvem a i na velmi těžkém terénu jsme se snažili kombinovat, ale stále nám chybí agresivita okolo pokutového území. Měli jsme dostatek střel, ale neměli jsme vyloženou šanci, snad kromě neuznaného gólu, a to je v takovém utkání strašně málo."

 


Fotogalerie


Partneři klubu