Farma remizovala s Viktorií Jirny

4. 11. 2013 | Redakce

Farma remizovala s Viktorií Jirny

Po debaklu na Admiře si Kunice připisují bod za remízu 1:1 s Viktorií Jirny. "Hráči utkání odehráli podle našeho taktického plánu, jen jsme nebyli tolik nebezpeční směrem k soupeřově brance," hodnotil trenér Jaroslav Peřina.13. kolo, sobota 2. 11. 2013, 14:00
Kunice Kunice
1:1
(0:0)
JirnyJirny

Kunice: Tetour - Ilko, Jeřábek, Štancl (73. Veselý), Radoš - Baelani (61. Kordiak), Balšánek, Micka - Čapek (54. Jíra), Svoboda, Rejhon (82. Kotlík).
Jirny: Štěpnička - Obermajer, Smrž, Šimek, Novotný (64. Dubský) - Szabo (K), Grznár (89. Parys), Hovorka (90. Vandas), Kejha- Bukač (35. Beran), Mbah (79. Jandzík).
Branky: 50. Svoboda – 52. Smrž. ŽK: 56. Szabo (JIR), 86. Šimek (JIR). Rozhodčí: Drábek- Starý, Čechlovský.
Diváci: 87

Komentář

Do utkání se poprvé zapojil i Nico Baelani z Malorky. Dvacetiletý středopolař narozený 16. listopadu 1992 se k týmu připojil během září. O víkendu v utkání s Viktorií Jirny odehrál 60. minut.

Ohlasy trenérů

Trenér Jaroslav Peřina řekl k utkání: "Po minulém debaklu jsme předvedli určitě lepší výkon, který jsme ale nedokázali přetavit ve tři body. Škoda brzkého vyrovnání po naší vstřelené brance, ale takový už je někdy fotbal. Hráči utkání odehráli podle našeho taktického plánu, jen jsme nebyli tolik nebezpeční směrem k soupeřově brance, jak bych si představoval. Na tom musíme ještě hodně zapracovat, abychom zase dokázali střílet více než jednu branku za utkání. Věřím ale, že i tento bod nám pomůže do posledních tří kol, které máme před sebou a že ještě dokážeme získat do konce podzimní části dostatečný počet bodů."
 


Fotogalerie


Partneři klubu