Dukla ztrácela proti Boleslavi dva góly, nakonec vybojovala remízu

25. 1. 2022 | Lukáš Šonský

Dukla ztrácela proti Boleslavi dva góly, nakonec vybojovala remízu

V první půli jsme dvě branky inkasovali, v tom druhém dvě vstřelili. Výsledkem je remíza 2:2 v přáteláku proti Mladé Boleslavi, která však do utkání kvůli zdravotním problémům v týmu nasadila kombinovanou sestavu plnou mladíků.přát., úterý 25. 1. 2022, 14:00, Mladá Boleslav
Mladá Boleslav Mladá Boleslav
2:2
(2:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Reichl – Ludvíček, Piroch, Matoušek, Kovernikov, Kozma, Jeřábek, Kozel, Cienciala, Pázler, Šebrle.
Střídali: Hodek, Bin. 

Branky: 15. Gregor, 41. Leitl – 68. Kovernikov, 87. Bin.

Komentář

Dukla v přípravném období v letošním roce poprvé remizovala. Na umělém hřišti v areálu Městského stadionu v Mladé Boleslavi nám dlouho trvalo, než jsme se dostali do tempa.

Už po patnácti minutách jsme poprvé inkasovali z kopačky osmnáctiletého dorostence Tobiase Gregora, který ve vápně využil Reichlova vysokého postavení a hezkým lobem poslal míč do naší sítě.

Dukle to v útoku vázlo. Kozel dostal přihrávku na malé vápno, ale zastavil ho ofsajd. Pak střílel z dálky Kozma, ovšem míč letěl jen doprostřed brány. Soupeř naopak svoji další šanci využil a zásluhou Matthiase Leitla zvýšil chvilku před přestávkou na 2:0 pro domácí.

Ve druhé půli jsme se zvedli a výsledkem byla branka Artema Kovernikova, jenž nejprve svojí ranou napálil jen blokujícího obránce, ale míč se k němu odrazil znovu a napodruhé už se nemýlil.

Nakonec jsme se dočkali i vyrovnání. Kim Seung Bin zrychlil hru, prolétl mezi mladoboleslavskými obránci a pak krásnou přízemní střelou zpoza vápna upravil na konečných 2:2.

Ohlasy trenérů

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Z kondičního hlediska to byl výborný zápas. Odehráli jsme 90 minut s běhavým a mladým soupeřem. Výsledek zase tak dobrý není, na druhou stranu jsme 0:2 prohrávali a dokázali jsme vybojovat alespoň remízu. Výkon místy nebyl ideální, hlavně v první půli mi chyběla kvalita v útočné fázi.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
SK Slavia Praha B
FK Dukla Praha B