Dukla vyhrála potřetí v řadě! V Třinci zvítězila 2:1

FK Fotbal Třinec

1:2

(1:1)

25. kolo, 2. liga 2009/10

Sestava domácí: Lipčák - Hrdlovič, Hupka, Kuděla, Byrtus - Malíř, Maroši, Ceplák (70. Hanus), Eismann - Szmek (81. Doležal), Joukl (46. Onuchukwu). Trenér: Neček.

Sestava hosté: Rada - Pospíšil (81. Šmíd), Kučera, Vorel, Mičic - Malý (88. Hanousek), Gedeon, Šiml - Hašek, Chigou, Svatonský (72. Antipov). Trenér: Kozel.

• Branky: 38. Malíř - 8. Hašek, 58. Šiml. Rozhodčí: Býma - Dobrovolný, Adámková. ŽK: Maroši - Svatonský.
  • Diváci: 620
Třetí vítězství v řadě si připsala Dukla, když zdolala Třinec na jeho hřišti 2:1. První branku vstřelil už v 8. minutě Hašek, domácím se pak sice podařilo vyrovnat. O výhře Pražanů ale nakonec rozhodl Šiml.

Luboš Kozel, trenér Dukly:„Začátek zápasu jsme poměrně zvládli, chtěli jsme otupit úvodní tlak domácích, což se nám jednodušší hrou podařilo. Navíc jsme k tomu dodali bonus, kdy jsme se po chybě domácího beka dostali do vedení. Ale myslím, že nás to trochu ukolíbalo a od takové 35. minuty byli domácí lepší a zaslouženě vyrovnali. O půli jsme si něco řekli a druhý poločas byl z naší strany fotbalovější. Dokázali jsme dát míč na zem a dostali jsme se do herní pohody. Jejím vrcholem byla druhá branka. Pak jsme se ale dostali pod tlak, domácí měli ke gólu blízko. I my jsme však byli nebezpeční. S druhým s poločasem jsem herně spokojen. Na jaře jsme vyhráli potřetí venku, což je podle mě slušný počin."