SK Dynamo Č. Budějovice

1:1

(1.0)

7. kolo, Gambrinus liga 2012/13

Sestava domácí: Daněk - Riegel, Řepka, Lengyel, Machovec - Sandro, Javorek, Otepka, Klesa (81. Hanzlík) - Markovič (90. Linhart), Řezníček. Trenér: Soukup.

Sestava hosté: Rada - Hašek, Božič, Vorel, Vrzal – Borek, Gedeon, Kalouda (46. Malý) – Berger (90. Štetina), Pospěch, Svatonský (86. Přeučil). Trenér: Kozel.

• Branky: 16. Řezníček – 62. Vorel. ŽK: 54. Riegel, 85. Řezníček - 28. Vorel, 58. Pospěch. ČK: 84. Pospěch. Rozhodčí: Bílek - Dobrovolný, Kocián.
  • Diváci: 2445
V utkání proti Jihočechům remizovala Dukla Praha 1:1 po vyrovnávací trefě Jana Vorla. Dukla si tak připsala cenný bod na hřišti soupeře.

Luboš Kozel: „My jsme samozřejmě věděli, že nás čeká těžké utkání. Vždycky když mužstvo vymění trenéra, je to pro něj určitý impulz. Věděli jsme, že domácí budou hrát na hranici nasazení a bojovnosti v nejvyšší míře. My jsme do toho utkání nevstoupili úplně dobře, byli jsme trošku pasivní a domácí toho dokázali využít. Patnáct, dvacet minut nám trvalo, než jsme se do toho zápasu dostali ke své hře, ale myslím si, že od takové 25. minuty jsme získali půdu pod nohama, lépe jsme kombinovali a tím jsme se dostávali do zápasu a už v prvním poločase jsme mohli vyrovnat. Byly tam dvě-tři šance, kdy se Berger, po průniku Svatonského a jeho kolmé přihrávce, dostal před obranu. Chyběl nám jen krok a pak jsme měli asi dvě nebezpečné střely k tyči. Ve druhém poločase jsme ve výkonu pokračovali, kdy nám pomohla standardní situace a vyrovnali jsme. Takže náš výkon v těchto fázích zápasu je slušný, samozřejmě v závěru utkání, když jsme museli jít do desíti, domácí měli šanci, přitlačili nás a my to přežili trošku se štěstím, ale vzhledem k tomu průběhu, jsem s bodem spokojený a beru ho."