Dukla ve Vlašimi nedokázala skórovat a do Prahy veze porážku 0:2

15. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2021/22

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Vágner – V. Svoboda, Broukal, P. Breda, Prebsl – Višinský, Blecha, Křišťan, Rigo (78. Červenka), Janda (66. Zinhasovič) – Alijagić (88. Zukal).

Sestava hosté:

Rada – Ruml (82. Hrubeš), Piroch, Kulhánek, Kovernikov – Peterka (63. Faleye), Kozma – Buchvaldek (82. Pázler), Barac (46. Cienciala), Šebrle (63. Bin) – Fábry.

• Branky: 37. Alijagić, 77. Blecha (pen.). ŽK: Zinhasovič, Breda – Barac, Piroch, Kulhánek. Rozhodčí: Adámková – Kotalík, Volf. Střely na bránu: 8:5. Střely mimo: 9:4. Rohy: 7:7. Držení míče (v procentech): 54:46.
Dukla nenavázala na minulé vítězství nad vedoucím Brnem a v 15. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY prohrála na hřišti Vlašimi 0:2. V zápase jsme nedokázali proměnit ani jednu z našich šancí, soupeř utkání zlomil na svoji stranu trefou z penalty čtvrt hodiny před koncem.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Prohráli jsme asi zaslouženě. Vlašim je kvalitní soupeř a musím uznat, že proti nám teď na podzim zřejmě žádný z týmů nehrál tak dobře jako Vlašim dnes. I přesto jsme si vytvořili šance, ale provází nás slabá produktivita a na gól se hrozně nadřeme. Škoda, že jsme ke konci dostali druhý gól z penalty, jinak by byl zápas až do konce otevřený. Měli jsme pasáže, kdy jsme vypadali slušně, chvílemi to zase bylo naopak. Celkově jsme měli problémy s dobrým pohybem soupeře. Je to pro nás jiná prohra než v posledním venkovním zápase na Spartě, která byla ostudná. Dnes jsme se rvali a bojovali až do konce.“