Dukla s Táborskem nebodovala

19. 10. 2014 | Redakce

Dukla s Táborskem nebodovala

Juniorka nastoupila netradičně již v neděli k utkání s Táborskem, bohužel naši mladíci museli skousnout prohru 1:3. Nutno pdotknout, že za Táborsko nastoupili tradiční hráči "A" mužstva - Vojtěch Přeučil a Ondřej Šiml.

15. kolo, pondělí 20. 10. 2014, 15:30
Táborsko Táborsko

Táborsko: Bébr – Knotek, Nešický (58. Hadžič), Šiml, Presl (90. Svoboda) - Sazma, Škarda (83. Bouška), Chirinciuc, Musiol, Kordina - Přeučil.
Dukla Praha: Vávra – Kulikov, Reiter, Troníček, Schindler - Brejcha, Tetour, Volek (15. Bezpalec) - Vopat, Zoubek (69. Toman),Brabenec (58. Moravec).
Branky: 15. Přeučil (pen.), 33. Presl, 89. Presl – 52. Vopat. ŽK: 27. Kulikov, 83. Vopat. Rozhodčí: Orel – Urban, Rejžek

Utkání nezačalo pro Duklu příliš dobře, v 15. minutě totiž kopalo Táborsko penaltu, kterou proměnil dukláckým fanouškům dobře známý Vojtěch Přeučil. Po chvíli přišla velká šance na vyrovnání! Po nadýchaném centru hlavičkoval Tetour do břevna. Bohužel ve 33.minutě předvedli domácí povedenou akci. Po několika odrazech se míč dostal až k tyči k Preslovi, jehož hlavička do odkryté branky znamenala vedení Táborska 2:0. Ve 40.muinutě střílel Brejcha. Z hranice vápna napálil balón po zemi a Bébr musel pohotově nohou vyrazit. V 52.minutě se přeci jen radovali hráči Dukly. Vyběhnutý Bébr zakončení Vopatovi zabránit nedokázal. Ten ho krásným padáčkem přehodil. V 68.minutě mohl přidat Láďa Vopat druhý gól. Průnik po pravé straně skončil střelou těsně vedle tyčky. A následovala další šance - Vopat sám před bránou nedokázal prostřelit táborského gólmana! Míč poslal nad jeho hlavu, kam stačil domácí brankář dát ruce. Definitivní tečkui za zápasem udělal Presl v 89.minutě, který propálil Vávru a zvýšil na konečných 3:1.

Jaroslav Hynek: "Chtěl bych začít pochvalou pro kluky, protože v první půli jsme dokázali držet krok a tempo se soupeřem. Nicméně jsme první půli prohráli. Ve druhém poločase jsme si vytvořili silný tlak jako doposud v žádném zápase této sezony. Dali jsme tři tyčky, šli jsme sami na bránu... Vzpruhou a potěšením by pro nás mělo být, že do zahuštěného prostoru si dokážeme šance vytvořit. Soupeř ale měl ve svém kádru rozdílové hráče z áčka a v rozhodujících situacích poskytli svému mužstvu kvalitu. Ten třetí gól navíc přišel bohužel v poslední minutě."