25. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2022/23

MFK Chrudim

Rada – Barac, Peterka (C), Krch, Zapletal – Šebrle (18. Hrubeš), Havelka (82. Buchvaldek), Ullman (46. Piroch), Moulis – Červenka (46. Špatenka, 82. Douděra), Matějka.

Floder – Halász, Míka, Hašek, Jančura (64. Jedlička) – Řezníček, Juliš, Průcha (86. Firbacher), Záviška, Kesner (C) – Látal (64. Sotorník).

• Branky: 60. Peterka – 21. Juliš, ŽK: 56. Matějka – 39. Řezníček, 64. Látal, 90+2. Floder, Rozhodčí: Kvítek – Vyhnanovský, Špindlerová, Střely na bránu: 4:3, Střely mimo: 6:4, Rohy: 8:2.
  • Diváci: 1203
V 25. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dorazila na Julisku Chrudim. Hosté zkraje utkání zaskočili aktivní hrou domácí obranu a odměnou jim byla branka Juliše z desáté minuty. Ačkoliv si Dukla vytvořila několik nebezpečných šancí, dočkala se po změně stran už jen vyrovnávací branky, kterou v šedesáté minutě zařídil kapitán Jan Peterka.