Dukla porazila českou "20"

27. 3. 2015 | Redakce

Dukla porazila českou ”20”

V dnešním přípravném utkání před odjezdem reprezentačního výběru do 20 let do Německa padly tři branky. O vítězství Dukly se postarali Marek Hanousek, Beauguel a Berger.PU, pátek 27. 3. 2015, 14:00, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
3:0
(0:0)
ČR U20ČR U20

Dukla Praha: Chudý - Kluk, Štetina, Jeřábek, Polom - Čajič (46. Děrgačev), Tetour, Považanec (46. Hanousek Marek) - Juroška (66. Berger), Beauguel (77. Manzia), Mareš.
ČR U20: Vejmola - Vraštil, Pajer (46. Tregler), Simič (46. Landovský), Shejbal - Fulnek, Karafiát (46. Barák), Čermák (46. Funda) - Mašek (46. Ševčík), Chorý (46. Linhart), Holzer.
Branky: 48. Hanousek Marek, 70. Beauguel, 84. Berger. ŽK: 42. Polom, Beauguel. Rozhodčí:Berka - Pospíšil, Melichar

Komentář

Jako první byl blízko brance J.-D. Beauguel, který hlavičkou z bezprostřední blízkosti těsně minul branku. Další střeleckou příležitost zaznamenal Čajič, střela z hranice pokutového území úspěch nezaznamenala. Na druhé straně z prostředka šestnáctky zakončoval Chorý, ale ani on nemířil přesně. Ve 24. minutě vystřelil Beauguel, ale mířil jen doprostřed branky. Ve 27. minutě se ozvala i česká "20", z bezprostřední blízkosti nepřekonali Chudého Chorý, ani z dorážky Čermák. Ve 34. minutě mířil z rohu šestnáctky Fulnek do tyče. Z protiútoku měla šanci i Dukla, ale Tetourovu střelu Vejmola s námahou vyrazil. Dukla následně měla v rozmezí pár desítek sekund několik velkých šancí. Nejprve střílel Mareš ve 40. minutě po přihrávce od Poloma a následně měl dva velice dobré střelecké pokusy Čajič, ve všech případech se vyznamenal brankář Vejmola.

První branka utkání padla ve 48. minutě po standardní situaci, míč posunul do pokutového území hlavou Štetina a do prázdné brány skóroval Marek Hanousek. V 70. minutě z akce po levé straně skóroval J.-D. Beauguel střelou na vzdálenější tyč. Šest minut před koncem utkání zvýšil a 3:0 Berger, kterému prostrčil míč za obranu Marek Hanousek. Následoval útok soupeře, zakončení Pajera protáhlo Chudého, ale chyběla mu přesnost. Po kombinaci Berger-Hanousek mohl zakončit Mareš, ale brankář hostí byl u míče dříve. O chvíli později už Mareš vystřelil, jeho hlavička však mířila nad bránu. Poslední gólová příležitost patřila soupeři. Čermák vystřelil z levé strany, Chudý míč chytil, ale následně mu vypadl a Ševčík v téměř stoprocentní šanci napálil domácího obránce.

Ohlasy trenérů

Luboš Kozel: "Do utkání jsme vstoupili stylem: "Jdeme si zahrát", ale soupeř nás rychle vyvedl z omylu, že to stačit nebude. Do zápasu jsme se dostávali pomaleji, ale během poločasu si vytvořili tři-čtyři šance, kdy soupeře velmi dobře podržel gólman. Po poločase jsme si pomohli rohem a přidali další dvě branky. Výsledek je příznivý, i když dnes to nebylo to nejdůležitější. Jsem rád, že se poprvé na delší časový úsek dostal do hry J.-D. Beauguel a dal gól. Všichni odehráli utkání ve zdraví, účel to splnilo a jsem spokojený."
 


Fotogalerie


Partneři klubu