Dukla porazila Budějovice 5:1

26. 3. 2016 | Redakce

Dukla porazila Budějovice 5:1

V přátelském utkání Dukla zvítězila nad Budějovicemi čtyřbrankovým rozdílem 5:1. Brankově se dvakrát prosadil Beauguel, hattrick si připsal Jakub Mareš.PU, sobota 26. 3. 2016, 11:00, Sportovní areál, Kácov 327
Dukla Praha Dukla Praha
5:1
(4:0)
Č. BudějoviceČ. Budějovice

Dukla Praha: Rada (46. Tetour) - Jurendič, Štetina, Smejkal, Miloševič (46. Preisler) - Hanousek, Kovaľ (35. Mareš), Tetour (46. Čajič) - Néstor, Beauguel (46. Manzia), Breznaník (46. Berger).
Branky: 5. a 12. Beauguel, 37., 39. a 48. Mareš.

Ohlasy trenérů

Luboš Kozel: "Posledních pár zápasů se nám výsledkově nepovedlo, takže bylo potřeba tento týden dobře potrénovat, což si myslím, že se podařilo a v tom zatížení odehrát utkání, abychom nevypadli z rytmu a hlavně abychom zapracovali na věcech, které se v posledních zápasech nedařily. Myslím, že utkání tento účel splnilo, byla tam dostatečná agresivita i v útočném pokutovém území, což nám předtím hodně chybělo a tady z toho padly první dvě branky, čímž jsme se dostali do zápasu.

Jsem rád, že mužstvo s chutí odehrálo celý, dá se říct i poměrně náročný zápas, a dali jsme i nějaké góly. Doufám, že to přeneseme i do příštího týdne, což bude samozřejmě daleko důležitější."

 


Fotogalerie


Partneři klubu