Dukla pálila šance a s Chlumcem nad Cidlinou hrála bez branek

19.02.2022, 12:00
Hradec Králové

FK Chlumec nad Cidlinou

Přípravné zápasy 2021/2022 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Brát – Veselka, Havel, Koubek, Žahourek – T. Labík, Krčál, Samko, Čáp, Zeman – Bastin

Sestava hosté:

Rada – Barac, Kulhánek, Piroch, Kovernikov – Kozma, Bin, Kozel, Buchvaldek – Adediran, Červenka.

Střídali: Matoušek, Peterka, Cienciala, Šebrle, Souček, Hrubeš, Pázler.

Minulý týden jsme nasázeli šest branek Vltavínu, konfrontace s dalším třetiligovým celkem ovšem tentokrát nepřinesla ani jeden gól. Na neutrálním hřišti v Hradci Králové jsme proti Chlumci nad Cidlinou hráli 0:0.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Stál proti nám typologicky jiný soupeř než před týdnem. Hrálo se v těžkých podmínkách za silného větru, bylo to hodně soubojové… Přínos vidím v tom, že podobní soupeři i podobně těžké zápasy nás už brzy čekají v soutěži. Vadila mi naše pomalá hra na začátku zápasu a samozřejmě také slabá produktivita. Šancí jsme měli dost. Mínusem je také zranění Lukáše Buchvaldka. Snad to nebude nic závažného.“