Dukla otočila zápas ve Vlašimi a vyhrála o dva góly

05.02.2022, 14:00
Vlašim

FC Sellier & Bellot Vlašim

Přípravné zápasy 2021/2022 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Vágner – Broukal, Rigo, Zinhazovič (46. Ďouděra), Hošek (46. John), Breča, Icha, Svoboda, Jurásek, Kneifel, Suchan

Sestava hosté:

Reichl – Barac, Piroch, Kulhánek, Souček – Kozma, Kozel, Hrubeš, Bin, Cienciala – Červenka.

Střídali: Kovernikov, Ludvíček, Peterka, Adediran, Pázler.

• Branky: 17. Kneifel – 41. Bin, 57. Adediran, 82. Bin. Rozhodčí: Petřík – Vyhnanovský, Černoevič.
V přátelském utkání proti Vlašimi jsme na soupeřově hřišti zvítězili 3:1, přestože jsme jako první inkasovali. Dvakrát se gólově prosadil Kim Seung Bin, jednou Quadri Adediran.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Jsme rádi za výhru. Mužstvo potřebuje přesně tyhle zápasy, kdy dokáže výsledek otočit. Měl jsem radost, že si kluci za obratem šli. Každý vstřelený gól nám dodá energii, bylo to vidět i v soutěži. Doufejme, že nám tohle utkání pomůže. Rozjížděli jsme se ale pomaleji. Soupeř byl pohyblivý a kvalitní. Postupně jsme začali být nebezpečnější a myslím si, že jsme výsledek otočili zaslouženě.“